Jak śmierć Hayley wpłynie na dalsze wydarzenia w "The Originals"?

Nynaeve    6 czerwiec 2018    0
Portal TV Guide opublikował wywiad z konsultantem producentki "The Originals" Jeffreyem Lieberem, w którym dowiadujemy się co nas czeka w serialu po śmierci Hayley.


TV Guide: Kiedy i jak zdecydowaliście o zabiciu Hayley w tym sezonie?

Jeffrey Lieber: To była jedna z tych rzeczy, o których wiedzieliśmy od początku sezonu... Szukaliśmy, więc sposobu, aby zrobić to w takim momencie sezonu, żeby miało to jak największy rozdźwięk, jak najbardziej wpłynęło na resztę postaci, ale zostawiło nam wystarczającą przestrzeń by opowiedzieć resztę historii Hayley. To było bardzo ważne... Móc zrobić to w środku sezonu , powoduje punkt przegięcia i powoduje, że każda inna postać zmienia się w znaczący, pierwotny sposób. To również daje nam przestrzeń w dalszej połowie, aby zakończyć historię w naprawdę interesujący i fajny sposób.

TV Guide: Czy to naprawdę koniec jej historii?

Lieber: Nie wydaje mi się, żebym coś zdradził mówiąc, że pojawi się w dalszych odcinkach w tym sezonie, więc jej śmierć nie jest jej końcem. Nadal jest wiele z jej historii, z jej historii z Elijahem, będzie także jej historia jako matki Hope.

TV Guide: Jakie zmiany wywoła ta śmierć w Klausie (Joseph Morgan)?

Lieber: Klaus staje się samotnym ojcem. Rozpoczął sezon jako nieobecny ojciec, a teraz jest samotnym ojcem, a ta odpowiedzialność ciąży mu na barkach, szczególnie biorąc pod uwagę obecne okoliczności otaczającej go magii, nie może być on w pobliżu Hope, nie powodując katastrofy w Nowym Orleanie. Z każdym krokiem pierwszej połowy sezonu dodawaliśmy mu ciężaru jakim jest ojcostwo.

TV Guide: Czy możemy się spodziewać, że te okoliczności wkrótce się zmienią jeśli chodzi o Pustkę?

Lieber: Kwestia Pustki, czy jak nazywamy to w tym sezonie 'kwestia mrocznej magii,' to coś w rodzaju nieustającego problemu," mówi Lieber. "Jak możesz połączyć swoją rodzinę skoro nie mogą oni przebywać razem w jednym pokoju? Jesteśmy dość blisko naprawienia tego problemu co zmieni dynamikę.

TV Guide: Jak Hope poradzi sobie z utratą matki, gdy tylko zda sobie sprawę z tego, co się stało?

Lieber: Dla Hope, utrata rodzica jest przerażająca. A zwłaszcza jeśli jesteś z grupy ludzi, których śmierć ludzi, których kochasz, nie jest dana. Jest córką wiecznych stworzeń, prawda? Śmierć jest wszędzie wokół niej, ponieważ są stworzeniami śmierci, a także czymś, na co ona niekoniecznie jest przygotowana, ponieważ istnieje w nich rodzaj nadanej wieczności. Z ludzkiego punktu widzenia każdego, kto traci rodzica to doświadczenie zmienia. Zmusza ich to do radzenia sobie z różnymi rzeczami, o których nie myśleli, że muszą się zmierzyć w dzieciństwie, ale jest też specyficzny kolor, biorąc pod uwagę naturę jej rodowodu.

TV Guide: Kiedy i jeśli Elijah odzyska wspomnienia, jak to wpłynie na jego świadomość, że odegrał on istotną rolę w śmierci Hayley?

Lieber: To wielka sprawa. Kiedy dochodzi do uświadomienia sobie czego był częścią, nieświadomie, jest to dość przełomowy moment w serialu i niesamowity moment aktorski na ekranie.The Originals, sezon 5, Hayley Marshall-Kenner, Hope Mikaelson, Klaus Mikaelson, Elijah MikaelsonKategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (0)
Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2019 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.