Dyskusja na temat 5.05- Don't It Just Break Your Heart

Annie1602    16 maj 2018    26
Już dziś o godzinie 21:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 3:00 w nocy) na niedostępnym w Polsce kanale CW zostanie wyemitowany 5 odcinek 5 sezonu The Originals noszący tytuł " Don't It Just Break Your Heart"..


Właśnie w tym miejscu przez cały czas możecie komentować przebieg wydarzeń w epizodzie, wyrazić wszystkie swoje odczucia oraz wrażenia.

Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastun;
* scena  
* zdjęcia promujące;
* zapowiedź;


Nadal nie możesz się otrząsnąć po odcinku? Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!


Na stronach TVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 5 odcinek 5 sezonu.Don't It Just Break Your HeartKategoria:TheOriginals > TheOriginalsInne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (26)
_Ianowa_ - 22 maj 2018 o 11:15:54 - (50 minut i 30 sekund temu)

Aż za mocno, to dobre słowo. Chodź Romana nawet trochę lubię ;)


Iamgonnahate - 22 maj 2018 o 7:43:42 - (4 godzin i 22 minut temu)

Historia z niecnym planem matki Romana i "miłością" do Hope aż za mocno przypomina mi Kola i Davinę ;) coś czuję, że właśnie w tym kierunku to pójdzie

Nynaeve - 21 maj 2018 o 22:58:08 - (13 godzin i 8 minut temu)

Dokładnie to chodziło o to, że ona nie podziela jego poglądów. Ogólnie ciekawe jest to jak doszło do tego, że cała rodzina została przemieniona. Pewnie zryty tatuś i ślepo wpatrzona w swojego "Jezusa" żonka przemienili swoje dzieci.

Szczerze to czegoś lepszego się spodziewałam po tym odcinku, a nie kolejnych zjebów, którzy chcą się mścić na Klausie za przeszłość. Ten temat był już wałkowany w poprzednim sezonie i na koniec 3. Ogólnie to mogli pokazać trochę więcej jak oni masakrowali te wilkołaki, żeby to zrobiło jakieś większe wrażenie, a nie tylko opowieści o tym i ta stodoła i wplątana w to nagle z dupy awantura Klausa i Elijaha o Rebekę. I nie chce mi się wierzyć, że Grecie wystarczy, że Nołp nie będzie miał dostępu do wilkołaczej strony. Bawi mnie jak taki wampir jak Greta, tysiąc lat młodszy od Klausa robi wykłady na temat czystości gatunku. No błagam, gdzie ten babon był kiedy Klaus i jego rodzina przez tysiąc lat chodzili po tym świecie? Jakie ona ma prawo robić wykłady o tym jaki powinien być wampir? Poza tym niemiecki Grety pozostawia wiele do życzenia. Mogła kobita trochę popracować nad wymową zdania po niemiecku, bo wyszło jej bardzo średnio. Teraz wiem dlaczego w Niemczech wszyscy tam gadali w tej scenie po angielsku ;p
Ogólnie to nie za bardzo wiem jak to możliwe, że Hope korzysta z umiejętności wilkołaków (te skoki) skoro jeszcze nie uruchomiła klątwy. Ale to pewnie też tak samo jak z tym leczeniem ran. Nie jest przemieniona w wampira ani wilkołaka, a rany same się leczą.
Ciekawa jestem też na ile Roman siedzi w tym całym planie swojej zrytej matki, bo odnoszę wrażenie, że on gówno wie o jej prawdziwych zamiarach. I chyba nie wiedział, że Hope jest Mikaelsonówną albo bardzo dobrze udawał. Chociaż wydaje mi się, że jednak nie. Mam też wrażenie, że ona jednak mu się podoba i jest nią zainteresowany jako dziewczyną.

Jak zwykle zwyczajem staje się to, że jak Marcel lub Klaus przetrzymują gdzieś więźnia to włazi sobie do niego kto chce i kiedy chce i robi z nim co chce, aż ten więzień w końcu ucieka. Josh sobie wlazł z jakimiś kroplówkami i podłączył. Marcel mu na to pozwolił chociaż wiedział, że on się z Gretą kumpluje i nawet ją bronił.

Co mnie jeszcze denerwuje to to, że nagle byle wampir z Koziej Wólki zna cała historię życia Mikaelsonów, że Esther jakieś zaklęcia robiła. Od kiedy ta wiedza jest taka powszechna? Większość wampirów zaczęła nagle pić werbenę by się chronić przed zauroczeniem Pierwotnego, gdzie to wcale nie jest takie proste.Skąd oni mają taką wiedzę? Nagle ta unikatowa wiedza stała się powszechna dla pierwszego lepszego wampira. Elijah sobie wyszukał historię swojej rodziny w jakiś papierach. No dajcie spokój.
Co do Antosi to jest perfidna kłamczucha. Z Elijahem w ch*jki pogrywa. Już któryś raz z kolei go okłamała. Może i się w nim zakochała, ale pewnie też liczyła na nieświadomego Pierwotnego jako ochroniarza, skoro jej rodzinka co chwila ją ściga. No, ale skro "Elijah Mikaelson is dead" to niech dalej robi z niego debila i wcale mi go nie będzie szkoda jak wreszcie odzyska wspomnienia i uczucia.

Iamgonnahate - 21 maj 2018 o 20:32:53 - (15 godzin i 33 minut temu)

@Dabien Nie, nie, ona powiedziała, że nie jest córką swojego ojca, a to chyba mniej więcej miało znaczyć tylko tyle, że nie podziela tych jego konserwatywnych poglądów;) rzeczywiście jest szansa, że z tego jakoś wybrną, ale jeśli to była najpierw rodzina biologiczna, a potem też wampirza to skopali sprawę bo Antośka wygląda starzej niż Greta, a już na pewno nie jak starsza kilka lat siostra Romka ;) Augusta przemilczę bo jego we współczesności nie pokażą więc mniej boli

Dabien - 21 maj 2018 o 20:07:17 - (15 godzin i 59 minut temu)

@lamgonnahate z drugiej strony to nie muszą być ich prawdziwe dzieci a przybrane, chyba nawet Antoneitte powiedziała, że August nie jest jej ojcem. Mogą być rodziną na zasadzie heretyków, którzy nie do końca byli ze sobą spokrewnieni, a traktowali się jak rodzina

Iamgonnahate - 21 maj 2018 o 17:53:32 - (18 godzin i 12 minut temu)

Mi odcinek się nie podobał, aktorzy do nowej szalonej rodzinki wiekowo zupełnie niedobrani, ale to już padło więc nie będę rozwijać.. masa minusów, więc powiem tylko o ogromnym plusie: Marcel rzeczywiście w końcu stał się królem, królem sezonu:) nawet jednego złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, a to bardzo dużo ;-)

_Ianowa_ - 21 maj 2018 o 10:30:51 - (1 dzień temu)

Przyjemnie mi się oglądało, odcinek mi sie podobał. Trochę nie podoba mi się koncepcja, że jak zwykle wszystko jest z winy Klausa. Wróciła do Niego przeszłość, zemsta. Myślałam, że oszczędzą tego w tym 5 sezonie. Co do Grety, to od początku jej nie lubiłam, ale Josha nie żałuję. A co do Antoinette, ja za Nią nie przepadam. Może to kwestia tego, że zawsze lubiłam Eliasza najmniej z pierwotnych, a teraz okropnie mnie irytuję. I jeszcze z tego co wychodzi, stanie przeciw swojej rodzinie. A wgl. to świetnie, że Jego nowa miłość okłamywała Go tyle lat, kiedy tak się denerwował, że nie wie kim jest. I ta scena z przeszłości, gdy powiedział, jej by uciekała. Nie lubię ich wątku, zdecydowanie. Coś często wspominają o Bexi, może się w końcu pojawi. Marcel i Klaus jak zwyyle na plus. Love story Hope też jest dziwną historią. Chodź ja też uważam, że może on nie do końca wie, co sie dzieję. Dostał zadanie i wykonuję.

syl - 20 maj 2018 o 18:56:07 - (1 dzień temu)

Juz sa napisy, na fili, ale takie marne że szkoda gadać.
Sam odcinek wyjaśnia wszystko od początku sezonu. Greta, Antoinette i ten chłopak Hope to rodzina Augusta-nazisty wilkołakowego. Klaus sie zlitował a teraz ma problem, bo się mszczą. Powinien od razu zabic Grete, pewnie Antoinette tez jest fałszywa dla Eliego i odciąga go od rodziny a mały chłoptaś Hope knuje z matką. Powinni ich wybic.

dark_angel - 19 maj 2018 o 19:49:59 - (2 dni temu)

kiedy napisy ?

DavinaCla - 19 maj 2018 o 10:26:58 - (3 dni temu)

Są już gdzieś napisy??

orydzynals - 17 maj 2018 o 20:45:19 - (4 dni temu)

A w sumie sorry za dubla, ale jeszcze muszę napisać o Morganie i Gilliesie, bo co do odcinka to nie mam więcej komentarzy - tak źle się na nich patrzy, że to aż boli. Oboje wyglądają i grają jakby ktoś ich wyrwał w środku nocy z łóżka, postawił przed kamerą i ich zmuszał do grania w tym serialu. Gorsza od nich jest tylko Nołp, ale już Phoebe mnie bardziej porwała w tym jednym odcinku, w którym wystąpiła, niż oni. Z jednej strony też by mi się nie chciało grać w takim gównie, ale z drugiej NO SORRY.

orydzynals - 17 maj 2018 o 20:20:38 - (4 dni temu)

Jezu ale shit XD

syl - 17 maj 2018 o 18:01:19 - (4 dni temu)

na razie nie ma nigdzie, za wcześnie, może jutro

dark_angel - 17 maj 2018 o 17:40:16 - (4 dni temu)

A wie ktoś kiedy będzie odcinek z polskimi napisami ?

RebMikaelson - 17 maj 2018 o 17:09:44 - (4 dni temu)

Skoro Antka została przemieniona prawdopodobnie jak była nastolatką to czy Plec naprawdę nie mogła do tej roli wziąć kogoś młodszego tylko aktorkę,która ma 40 lat.Dziwne to.

Nynaeve - 17 maj 2018 o 16:55:19 - (4 dni temu)

Plec odkłada na efekty w spin-offie ;p

Viktor - 17 maj 2018 o 16:22:49 - (4 dni temu)

Ludziska, a powiedzcie mi... Czy wam też rzucają się bardzo sztuczne efekty w tym sezonie? Jak np. Hope skakała po tej drewnianej chałupie, albo w flashbacku, jak Klaus otworzył wtedy drzwi, po rozmowie z Elijah... Albo w pierwszym odcinku, co Henry dał nura z okna, żeby się zabić i przemienić w hybrydę... W poprzednich sezonach nie było tyle sztuczności co w tym :/

RebMikaelson - 17 maj 2018 o 15:16:11 - (4 dni temu)

Zastanawia mnie czy Antka ma w planach zabicie Elijah.

Nynaeve - 17 maj 2018 o 14:13:49 - (4 dni temu)

Jeszcze bardziej żałosne jest, że Elijah stanie po ich stronie.

sarita - 17 maj 2018 o 13:40:34 - (4 dni temu)

Przecież Klaus rozpoznał Antoinette bo zauroczył ją by zostawiła Elijah.Jeśli ta Greta się okaże też jakąś hybrydą to jest hipokrytką i jej zemsta nie ma sensu.Roman pewnie teraz słucha poleceń mamusi ,ale musi być przecież love story z Hope to pewnie wkrótce zmieni stronę.Myślałam ,że historia tych wampirów nazistów będzie lepsza ,a nie ,że Klaus w przeszłości powybijał jedną rodzinkę i oszczędził parę członków więc muszą się zemścić za to.

Nynaeve - 17 maj 2018 o 12:53:05 - (4 dni temu)

Wiadomo, że fajnie jakby byli podobni, ale najważniejsze, żeby dobrze zagrali. No teraz usiadła z dupą Plec i zatrudnia przede wszystkim po znajomości i według sobie tylko znanego wzorca. Nie mam np. nic do aktorki co gra Antoinette, ale sorry ona wygląda starzej od swoich obojga serialowych rodziców, a gra osobę przemienioną chyba jako nastolatkę. Ten gościu co gra jej ojca to mógłby grać jej syna.
A co do Grety to dobrze zrobiła Joshowi. Ten typek w tym sezonie wkurza mnie niesamowicie swoją głupotą i tym jak obrósł w piórka.

dark_angel - 17 maj 2018 o 12:19:43 - (4 dni temu)

a właśnie czym jest ta Greta mam na myśli to jak zatakowała Josha tymi pazurami to ona jest jakąś hybrydą czy co no i na nią nie działa nic więc nie wiem o co chodzi

Dabien - 17 maj 2018 o 12:15:41 - (4 dni temu)

Akurat TO ssie, jeśli chodzi o zatrudnianie aktorów do roli rodzeństwa czy ogólnie rodzin i nie szukają po cechach charakterystycznych. Siostry Deveraux i córka tej jednej wcale nie były do siebie podobne, tak samo jak Esther i jej siostra jedna ciemna, druga śniada. Powinni się od Riverdale uczyć, gdzie jeden z twórców powiedział, że do roli matki Jugheada szukają aktorek fizycznie podobnych do Cole'a Sprouse'a.

RebMikaelson - 17 maj 2018 o 10:53:24 - (5 dni temu)

dokładnie...Antka wygląda jakby miała po 40 stce xD

Nynaeve - 17 maj 2018 o 10:42:48 - (5 dni temu)

Klaus ma sklerozę, ale jak widział kogoś przez minutę w swoim życiu to mógł nie zapamiętać.
Zawsze mnie bawi jak ludzie piszą, że Hope nie jest podobna do rodziców, gdzie jakieś tam podobieństwo dałoby się wyszukać. A teraz doszukajcie się podobieństwa w Grecie, Antoinette i Romanie. Ogólnie Antoinette to wygląda na 40-stkę i nijak nie wygląda na córkę Grety. A ten cały Roman to chyba tylko włosy kręcone po matce odziedziczył, bo z gęby to wcale nie są podobni.

RebMikaelson - 17 maj 2018 o 10:30:09 - (5 dni temu)

Trochę dziwne,że Klaus widząc Antkę z Elijah nie skapnął się,że oszczędził ją w latach 30tych no i Roman jest synem Grety czyli Nołp jest w niebezpieczeństwie.Ciekawe co Plec brała wymyślając tę historie.

Następny odcinek
The Originals
5x6 - What, will, I, Have, left
The CW - 23 maj
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2018 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.