Dyskusja na temat 5.01-Where You Left Your Heart

Annie1602    18 kwiecień 2018    54

Już dziś o godzinie 21:00 amerykańskiego czasu wschodniego (polskiej 3:00 w nocy) na niedostępnym w Polsce kanale CW zostanie wyemitowany 1 odcinek 5 sezonu The Originals noszący tytuł "Where You Left Your Heart"..Właśnie w tym miejscu przez cały czas możecie komentować przebieg wydarzeń w epizodzie, wyrazić wszystkie swoje odczucia oraz wrażenia.

Aby przygotować się do premiery polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:
* oficjalny opis odcinka;
* zwiastun;
* sceny  
* zdjęcia promujące 1; i 2
* zapowiedź;


Nadal nie możesz się otrząsnąć po odcinku? Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami na forum internetowym!


Na stronach TVPC, LiveStream, Stream2watch, RIPSINK.com, NowWatchTVLive.com, USTVNOW znajdują się odtwarzacze, dzięki którym możecie obejrzeć na żywo 1 odcinek 5 sezonu.


Kategoria:TheOriginals > TheOriginalsInne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (54)
madziunka169 - 21 maj 2018 o 11:06:39 - (1289 dni temu)

witam ale hope wyrosła i jeszcze ten młodzieńczy bunt szkoda mi że rebeka nie wyszła za marcela w końcu by była szczęśliwa głupio postąpiła i elijah który nic nie pamięta i któremu rodzeństwo się zwierza wiedziałam że długo nie będą mogli wytrzymać bez siebie robi się niebezpiecznie kiedy się zbliżają do siebi bo pustka może powstać :( najbardziej w tym odcinku mnie ucieszył powrót caroline :D nie mogę się doczekać następnego odcinka :)

syl - 25 kwiecień 2018 o 19:14:56 - (1315 dni temu)

Rebeca to w sumie powinna podziękować za te czary z krwią bo ma fontannę z ulubionym napojem w łazience ;) hihi

Iamgonnahate - 25 kwiecień 2018 o 9:18:00 - (1316 dni temu)

Żonka zajadająca się papają, serio Kol XD
Od początku nastawiona byłam pozytywnie do postaci Declana, teraz tym bardziej podbił moje serce tym zrywaniem przy bourbonie, jak cywilizowany człowiek :D
Candice o dziwo zupełnie przeszła bez irytowania, jedynie trochę rozśmieszyła mnie stawiając na równi siłę swoją i Klausa ;p
Biedny Marcel, co Rebekah ma w głowie to już sama nie wie chyba..
Elijah jak taki przyjazny barman/taksówkarz słuchający historii życia jakichś randomów :D
Klaus o dziwo bez szału, cały odcinek ta sama mina i w ogóle.
Freya i Hayley prześliczne w tym odcinku, słabo przy nich wypadła Hope niestety. Zupełnie nie kupuję jej gry aktorskiej, akcja z tworzeniem hybrydy to jedno wielkie WTF? Swoją drogą młody Henry irytujący jak cholera.
Josha, Keelin i parę innych postaci pomijam bo nie wniosły praktycznie nic ciekawego do fabuły.
Vincent trochę sztuczny w tym teamie z Freyą, ale miło, że już nie mają ze sobą kosy i jej dobrze życzy. Ostatnie zdania z jego pamiętniczka myślę, że trafiły w punkt i ładnie oddają to, co się będzie działo w tym sezonie.
Ogólnie odcinek dosyć nudny, ale obejrzeć warto dla zwykłego rozeznania się :)

orydzynals - 24 kwiecień 2018 o 15:46:31 - (1316 dni temu)

To, że wyglądała niekorzystnie to jedno, ale oprócz tego według mnie była jeszcze bardziej denerwująca niż w TVD, a grała jakby chciała a nie mogła. Ja jej nie kupiłam w tych scenach w ogóle. Cała ta próba zbudowania między nimi chemii była żałosna i do dupy krótko mówiąc. Wyszło jak zawsze.

_Ianowa_ - 24 kwiecień 2018 o 11:22:40 - (1316 dni temu)

Mi nie chodziło grę aktorską, czy mimikę, tylko o to że Candice wyglądała tak niekorzystnie, staro- a przy Niej promieniały Pheobe, czy Claire :D

Nynaeve - 24 kwiecień 2018 o 9:02:53 - (1317 dni temu)

Według mnie tez właśnie Joseph ronił z siebie wariata. Zwłaszcza w tej scenie przy szybie, gdzie gapił się na nią jak jakiś czubek.

Claire - 23 kwiecień 2018 o 22:38:23 - (1317 dni temu)

Według mnie Candice naturalnie wypadła w tych scenach Klaroline za to Joseph robił takie miny i tak bardzo próbował mieć z nią chemię, że wyszło jedno wielkie XD

_Ianowa_ - 23 kwiecień 2018 o 21:57:26 - (1317 dni temu)

O spinn ofie słychać już od dawna niestety.

Dla mnie wąte Freyi i Vincenta idzie w złym kierunku. Mam nadzieję, że zostanie na przyjaźni a nie, będzie tam innej relacji xD

Mmagierka - 23 kwiecień 2018 o 21:28:59 - (1317 dni temu)

Za dużo nowych postaci, obstawiam spin off

orydzynals - 23 kwiecień 2018 o 16:56:28 - (1317 dni temu)

Zapomniałam jeszcze napisać o tej hybrydzie - chłopak był tragiczny i zrobili z niego strasznego lamusa. Natomiast Roman jakoś szczególnie mi nie wadził, chociaż pewnie zacznie jak jego romans z Hope stanie się główną osią serialu.

orydzynals - 23 kwiecień 2018 o 16:50:39 - (1317 dni temu)

Mi się tam średnio podobało. Hope okropnie irytująca i w ogóle wkurza mnie strasznie, że połowa odcinka dotyczyła jej żenującej dramy. Też nie widzę w nastoletniej Hope nic, co widziałam w dziewczynce z 4 sezonu. Aktorka słaba, a sama postać się zrobiła przygłupia i księżniczkuje. Niby dojrzewanie, ale szanujmy się. 7-letnia Hope miała więcej oleju w głowie, niż ta obecna.
Candice wyglądała jak kotlet i miałam ciarki wstydu jak oglądałam jej grę aktorską. Poza tym, chemii z JoMo brak, chociaż intencje pewnie były inne. Ale Klarolinowcom i tak wystarczyło, żeby się spuszczać nad rzekomym endgamem Klaroline.
Freelin nudne, chociaż technicznie podobała mi się scena jak leżały na tych łóżkach, bo ładnie to wyglądało.

Facet Hayley faktycznie sympatyczny, no i Tonkin ogólnie dobrze w tym odcinku wypadła.
Podobała mi się też scena oświadczyn Marcela i serio żałuję, że Rebekah odrzuciła propozycję. Z drugiej strony jednak rozumiem, że wolałaby się tym szczęściem podzielić z rodziną.
Vincent jak zawsze trzyma poziom, świetna scena z voice-overem, gdzie zaczyna padać krwawy deszcz. Ogółem te sceny, gdzie więdły kwiaty lub lała się krew zamiast wody też były spoko, ale trochę mogli ograniczyć ich częstotliwość.
Fajna relacja Vincenta i Freyi, nie spodziewałam się, że po poświęceniu Daviny i wiecznych pretensjach Vince'a pójdą w tą stronę, a tu miłe zaskoczenie.
Scena Klausa i Eliego trochę gejowa jak na mój gust, zwłaszcza na początku. Ale podobało mi się, jak Klaus powiedział mu, że brzmi jak jego brat. Ogółem miło się oglądało te ich pogawędki.

Co jeszcze chciałabym dodać to wszystkie dziewczyny wyglądały bardzo ładnie, wręcz kwitnąco, zwłaszcza Claire i Riley.

A no i zdechłam jak Kol nazwał Davinę swoją żoną XD

_Ianowa_ - 23 kwiecień 2018 o 15:18:15 - (1317 dni temu)

Odcinek był niezły. Mi sie podobał. 8/10. A może po prostu strasznie stęskniłam się za TO :D
+ * Marcel. Scena Jego oświadczyn była genialna, przygotował się, postarał. Zawsze miałam słabość do Jego postaci i Go broniłam na każdym kroku, a tu to ewidentnie było Mi Go żal. Trochę smutna scena, jak czekał na Bexi, a dostał kopertę z odpowiedzią ;( Też na Jego miejscu bym wróciła, w sumie fajnie, że jednak z kimś tam się kontaktował, a nie zerwali znajomości tak na 100%. Liczę, na to, że Rebekha, będzie chciała do Niego wrócić, ale będzie się musiała postarać, by Go odzyskać. W sumie to jej nie rozumiem. Ile razy mówiła, że chce być wolna, mieć prawo wyboru i pragnie normalnego związku i miłości? teraz miała okazja to mieć, i to odrzuciła. Kompletnie nie rozumiem czym sie kierowała.

+Klaus i Elijaha mieli fajna scenę. Daniel wygląda korzystniej w takiej charakteryzacji. i z tym fortepianem. :D
+ Scena, kiedy Vincent siedzi, i zaczyna padać krwią, albo wiedną różę, fajnie pokazana.
+ Większość mi się podobałą, Hayley wygląda ładnie, ten jej nowy gość dosyć interesujący, Freya i Vincent zgrana drużyna, nawet krótka scena Kola rozmawiającego z Hope. Przez chwilę pomyślałam, że zapomną, że oni jednak mogą się w pewien sposób ze sobą kontaktować.

- Hope. Na razie, może się ogarnie. Ale jakoś bez szału, słabo, aktorka w dalszym ciągu mi sie nie podoba, nie widzę w tej postaci nic z dziewczynki z 4 sezonu.

Na koniec zostawiłam sobie wzmiankę o Klaroline.
Swoją drogą Candice wyglądała w tej scenie, bardzo przeciętnie. Wiem, że kreują ich na zajebistych przyjaciół, ale nic między Nimi nie ma, może ich rozmowa, nie była taka zła, ale chemii zero.

Nynaeve - 21 kwiecień 2018 o 19:59:30 - (1319 dni temu)

W sumie to trudno powiedzieć, ale raczej tak. Odsyłam do tego newsa:
http://originals24.pl/21456-czy- cw-zamowilo-spinoff-quotthe-originalsquot-

_Ola_ - 21 kwiecień 2018 o 18:56:30 - (1319 dni temu)

Czy to już potwierdzone, że będzie spin-off?

Mmagierka - 21 kwiecień 2018 o 16:37:57 - (1319 dni temu)

Oglądam przez sentyment, ale to już nie to samo co s1/2. Kolejny spin off też będę oglądał :)

Aurorarebekah - 20 kwiecień 2018 o 23:29:15 - (1320 dni temu)

Mi się w sumie ten odcinek podobał. Moze to dlatego, ze miałam zerowe wymagania i spodziewałam się totalnej klapy. Marcysia mnie miło zaskoczył. Zaczynam lubić tą postać. Swietnie to wszystko zaaranżował, nie spodziewałabym się. Beka nie wie co traci. Mam nadzieje, że dojdzie do tego ślubu koniec końców. Aż mi się przykro zrobiło jak dostał tą kopertę xd o, jak Rebekah porównała NOLA do jego kochanki, dobre to było.
Podoba mi się bardzo relacja Freyi i Vincenta. Fajny team tworzą razem :D Freelin tym razem nie porywa. Jak serio Keelin zdradzi ją teraz z facetem i zajdzie to będę się śmiać. Vincent całościowo na plus, zresztą jak zwykle. Uwielbiam gościa. scena końcowa jak pisał w tym zeszycie i zaczął padać krwawy deszcz-świetna.
Dobrze, że powyjasniali trochę jak to było przez te lata, że kontaktowali się jednak przez telefon i nie mieli zerowego kontaktu.
Eli mi się podobał, szczególnie w tej scenie z Rebeką, cudownie wyglądał, tak się ładnie uśmiechnął :) lepiej mu bez tego garniaka, jakoś tak młodziej. W ogóle oni wszyscy ładnie wyglądali, Beka, Freya, Hayley, Vincent, Marcel.
Przekonałam się trochę do fagasa Hejli, mało go było, ale całkiem sympatyczny. Ciekawe czy heda jeszcze w ogóle mieli okazje porozmawiać...ta wampirzyca nowa też spoko, mam nadzieje, ze zarąbią tą hybryda mnie mnie szlag jasny trafia na jej widok. Mo wlasnie, cały ten motyw z hybryda na minus.
Nowa Hope...nie wiem, miałam wrazenie jak to oglądałam, że to zupełnie inna postać niż Hope z s4. Znaczy ja rozumiem, że czuje się zraniona bo ojciec z nią zerwał kontakt, jest rozdzielona z rodziną, poza tym okres dojrzewania, ale come on. Momentami wydaje się, że jej iloraz inteligencji spadł. Ale to dopiero pierwszy odcinek, może się rozkręci. No i mam nadzieje, że po tym jak ją wywalili już nie wrócą do tego Hogwartu, chociaż przez najbliższe odcinki. Przez tą szkole zaczęłam rewatch Harrego Pottera i jestem jeszcze bardziej zażenowana brakiem oryginalności, słaba podróba no.
Sceny Klaro przeleciały mi koło nosa, były bo były, po obejrzeniu odcinka to ostanie co mi zapadło w pamięci. Śmiałam się jak ta mu dała ścierkę i myli razem szyby. Wtf. No i widać było taką sztuczność, chcieli chyba sprawić wrazenie, ze jest miedzy nimi chemia w tych scenach ale za cholerę nie podzialalo. Tam się nie da nic wykrzesać.

syl - 20 kwiecień 2018 o 22:17:20 - (1320 dni temu)

:) juz działa, dzięki :)
Klaus myjący szybę bo go Caro opieprza to dobra scenka heheheh
Caro wnurzająca bardziej niz w VD
ten facet Hejli jakiś dziwny a Hope nawet nieźle wypada ta aktorka

Nynaeve - 20 kwiecień 2018 o 21:59:12 - (1320 dni temu)

U mnie działa. Może wypróbuj wszystkie linki.
Jeszcze tu jest:
http://alltube.tv/originals-the/o dcinek-1/odcinek-1-sezon-5/140815

syl - 20 kwiecień 2018 o 21:21:21 - (1320 dni temu)

Nynaeve- link juz nie działa

sevendays - 20 kwiecień 2018 o 21:01:32 - (1320 dni temu)

SERIOUSLY???? Powiedzcie, że to się nie dzieje naprawdę.

Ej sorry bardzo, ale ponieważ leżę już w domu dwa tygodnie i totalnie mi odwala jak Klausowi, to przetłumaczyłem dziś odcinek iiiiii ... niestety musiałam go obejrzeć.
I serio?

Nołp stworzyła hybrydę i takie halo z tego ??? Ej sorry, ale ona powinna wyrżnąć w pień cały ten Hogwart!!! Ja po prostu nie mogę uwierzyć że...
...Nołp to taki lamerski bachor !!!! Prawie nasikała w majtki jak zobaczyła tego blond kręconego. MASAKRAAAAAA. Caroline zrobiła jej sieczkę z mózgu!
Na miejscu Klausa bym się wysterylizowała, żeby przypadkiem więcej takich nie spłodzić!!! O.o
Ja w to zwyczajnie nie wierzę, że dziecko Klausa to taka pipa. OMG, nie przeżyję. Poza tym jest gruba i przy Hayley wygląda jakby to ona urodziła Hayley, a nie Hayley ją.
A to co zrobili z domem Salvatorów to jakaś żenada, nie, to nie żenada TO JEST PROFANACJA!!! Ja jebie!!! Jestem rozżalona i rozgoryczona. to się nie stało naprawdę. Nołp handluje krwią przy schodach gdzie Kath miała zawał, gdzie Stelena się całowała, gdzie .... ughhh nieeeeee
- Damon jesteś palantem, że na to pozwoliłeś!!!
- Plec masz przejeb*ne za ten dom!!!
I oczywiście Caroline opowiadająca o tym jak owdowiała. Ugh...Stefan miał rację, że popełnił samobójstwo.
- On od ciebie uciekał Caroline!!!!! Zrozum to!!!!
Nie wspominając o tych żenujących momentach gdzie już się mizdrzy do Klausa. I razem zaczęli sprzątać muzeum (czy co to tam było) nie nooo to jakaś kpina! Mogła jeszcze dać Klausowi gumowe rękawiczki hahahahahahah
FUCK patrzeć nie mogłam, więc zamykałam oczy, ale musiałam słuchać, fuuuuj.
Mam tylko nadzieję, że Delena nie będzie tam nawet wspomniana.
Podobały mi się oświadczyny Marcela. W dechę. Rebekah do niego wróci ^^ zobaczycie :)
Ej i jeszcze Elijah, w swoim amnesialandzie. NOOOOOŁŁŁ, jak go zobaczyłam to w pierwszym momencie parsknęłam śmiechem. On jak jakiś biedny głupi. Tylko czekałam aż zacznie śpiewać jak Lucifer haha, ale potem zdałam sobie sprawę, że to niestety jest śmierć mojego Elijaha. Smutne. Bardzo smutne. Choć jest w tym pocieszenie.... brak związku z Hayley ^^


Na koniec zostawiłam sobie Klausa.
Totalnie nie mieści mi się w głowie, że nawet powieka mu nie drgnęła na wiadomość o śmierci Stefana O.O
NIEMOŻLIWE!
UNBELIEVABLE!
UNMÖGL ICH !
?????????? !
"No, no, no! Did I mention? NO!" - Damon Salvatore.

Nynaeve - 20 kwiecień 2018 o 18:02:01 - (1320 dni temu)

Tu:
https://fili.cc/serial/the-original s/s05e01/where-you-left-your-heart/36169<1 3>Tylko musisz z linku pousuwać spacje.

syl - 20 kwiecień 2018 o 17:54:22 - (1320 dni temu)

jest juz moze gdzies on line wersja pl?

Nynaeve - 20 kwiecień 2018 o 10:46:42 - (1320 dni temu)

Ogólnie ten odcinek taki sobie. Ani dobry ani zły.

Mnie się niestety nowa Nołp nie podoba. Jest lekko irytująca i robi dwie miny. Małej Summer Fontanie nie dorasta do pięt. A Roman na plus chociaż było go kilka sekund. Co do tej całej szkoły to jest po prostu śmiech na sali. Ciekawa jestem czego dwoje ludzi Ric i jego murzyn uczą nadprzyrodzone istoty? Z tego co widziałam to ta jedna dziewczyna sobie sama czarowała bez żadnej kontroli. a najciekawsze jest to czy ta szkoła funkcjonuje rzeczywiście publicznie jako szkoła dla istot nadprzyrodzonych? Bo jeśli nie to pewnie inne dzieciaki też chcą tam się szkolić i wtedy pewnie pani dyrektor je hipnotyzuje, że się nie nadają ;p

Freelin nudy. Nowy facet Hayley - nie mam zdania. Za mało go było.
Josh jak zwykle mnie wkurzał, ale to jest niezmienne od początku serialu. Kiedyś już to pisałam, że Rebekah jak dla mnie od jakiegoś czasu awansowała na jedną z najbardziej porąbanych postaci w tym serialu. Tak się srała o to, żeby być z Marcelem, nasyłała Mikaela na Klausa, cuda wianki, a jak ten chce się z nią żenić to nagle jej się coś nie podoba. Na miejscu Marcela już dawno dałabym sobie z nią spokój, bo nie warto. Może Rebece po prostu pasuje uganianie się za facetami, a nie bycie w związku.

Nastoletniej Hope to też widać mózg się ulotnił, że sobie stworzyła hybrydę nie wiadomo po co. Jak widać z tej rozsądnej małej dziewczynki niewiele zostało.

Vincent na plus i Elijah na plus. Bez garniaka i z uśmiechem a twarzy wygląda o niebo lepiej i młodziej. Nie do końca kupuję to pojawianie się u niego co chwila Mikaelsonów ze swoimi żalami jakie to mają złe życie. Z tego wynika, że mogą się ze sobą spotykać na pogawędki byle nie za długo.

Sceny Klaroline nawet nie irytowały. Placek zdecydowała się pokazać rozsądniejszą stronę Caroline. Za to Klaus robił miny jak debil i jakby miał ochotę na małe co nieco. Trochę mnie rozbawiło jak Rebekah napisała do Hayley, że zna kogoś kto może wytropić Klausa. Od kiedy to Bez i Caro się tak kumplują i skąd wiedziała, że tamta w ogóle będzie chciała to zrobić. W te tropicielskie umiejętności Caro też raczej wątpię.

Moim zdaniem to nie Hope stoi za porwaniem Hayley tylko te wampiry co się tam ciskały, że ten gnojek przemieniony w hybrydę przez Hope zabił jedną z nich. Pewnie pomogła im jakaś czarownica. Nie bez znaczenia jest, że im przewodzi ta żona Malarkeya, a ona jest chyba jakąś ważną postacią.sara510 - 19 kwiecień 2018 o 21:36:38 - (1321 dni temu)

Proszę niech ktoś doda odcinek z napisami.😟

brooklyn - 19 kwiecień 2018 o 20:45:28 - (1321 dni temu)

Co do szkoły zgadzam się w 100% że zajeżdża Hogwartem i to lekka przesada według mnie no ale skoro wyrzucono z niej Hope to mam nadzieję, że nie będą do niej wracać. Sama aktorka grająca Hope nie denerwowała mnie ale też niczym specjalnym nie zachwyciła na ten moment chociaż muszę przyznać, że już w zwiastunie sezonu urzekła mnie swoim uśmiechem który wykonała identycznie jak Klaus. Danielle jest jeszcze młoda i nie może się pochwalić tak dużym stażem aktorskim jak co niektórzy z obsady, więc warto dać dziewczynie szansę i nie wytkać byle błędu ale na moje i tak da radę :D Co do nowej hybrydy to wybór tragiczny. Dam sobie rękę uciąć, że istnieje pierdyliard młodych aktorów, którzy zagraliby to z większym zaangażowaniem i wiarygodnością. Sceny Marcela i Rebekah świetne, tak samo jak te z Elijah. Nowa fryzura Hayley dodała jej lat i jakoś nie mogę się przyzwyczaić, ale w przypadku Freyi dłuższe włosy zdecydowanie na plus :D Bałem się, że będą wpieprzać Caro gdziekolwiek się da ale było całkiem spoko. Coś dużo tych nowych postaci jak na ostatni sezon i mam nadzieję, że większość poumiera w najblższym czasie aby było więcej scen ze stałą obsadą

Claire - 19 kwiecień 2018 o 20:14:34 - (1321 dni temu)

Boże, ta cała szkoła jest taka żenująca. Miałam takiego cringe'a jak to zobaczyłam. Nawet murzyn Alarica się pojawił i jest profesorem. Nie wierzę, że Damon pozwolił, żeby to się działo w jego domu. Stefan, sweetie, I'm so sorry, że twoje nazwisko jest w nazwie tego Hogwartu. I bardziej nieudanego chłopaka do grania tej hybrydy znaleźć nie mogli. Ale nowy Nołpek jest nawet spoko.
Caroline mnie nie irytowała. Nie wiem co mi jest, ale podobały mi się te sceny Klaroline. Wciśnięte na siłę, no ale wyszły okej. Chłopak Hayley też na plus, są nawet uroczy razem, ale i tak zostanie zabity, więc lepiej się nie przywiązywać. Żona Enza też wydawała się spoko.
Tak bardzo nie interesuje mnie Freya i jej bezużyteczna dziewczyna. Ze spoilerów wynika, że będzie w ciąży, więc zakład, że zdradzi Freye i zajdzie, bo ta do niej nie przyjechała?
Wzruszyłam się trochę na scenach rozmów Klausa i Rebeki z Elijah. Klaus tak kocha Elijah, zabija wszystkich swoich wrogów, żeby mu nic nie zrobili </3
Nołpek porwał Hayley, żeby sprowadzić tatusia do domu. I podziałało. Nie chcę nawet myśleć jakie będą tego skutki, ale cieszy mnie to, że Klausa nie obchodził Nowy Orlean przez tyle lat, ale wrócił jak tylko usłyszał, że Hayley zaginęła. Ochłapy Klayley, ale przyjmuję.
Muszę jeszcze wspomnieć o tym, jak pięknie wyglądały Phoebe (szczególnie w tej czarnej bluzce) i Claire w tym odcinku.
I przepraszam, że tak jakoś chaotycznie.

Annie1602 - 19 kwiecień 2018 o 19:25:13 - (1321 dni temu)

To oczywiste że jest ..Speszjal Gest Star,, bo należy do świata do tvd i to. Ja tam się nie znam, nie wiem o co chodzi :) o jej występie w to od dawna było wiadomo, wiec dla mnie ani jej sceny, ani jej pojawienie się nie jest wielkim czymś, bardziej skupiałam się na inny h postaciach.

Dabien - 19 kwiecień 2018 o 18:56:35 - (1321 dni temu)

@Annie mówię, że fani kc wznieśli Caroline, przecież wiadomo, że ona to Speszjal Gest Star

Annie1602 - 19 kwiecień 2018 o 18:54:59 - (1321 dni temu)

Nie ma na razie żadnych napisów, o ile mi wiadomo. Pewnie jutro

Mikkaad99 - 19 kwiecień 2018 o 18:46:51 - (1321 dni temu)

Gdzie mogę obejrzeć z napisami? Proszę o odpowiedź

Annie1602 - 19 kwiecień 2018 o 18:45:04 - (1321 dni temu)

Nie wiem gdzie ty tam widzisz główna postać, a klarolinowcow i nie tylko nadaj gnoją serial, im chodzi tylko o kc. Ja bym nie przesądzala po 1 odcinku.

Dabien - 19 kwiecień 2018 o 17:36:04 - (1321 dni temu)

@Annie klarolinowcy to najwięksi hipokryci, 90% z nich gnoiło TO przez 4 lata, a teraz nagle jest to ich ulubiony serial, a z Caroline nagle wznieśli do poziomu głównej postaci. Także sory ale ja tego nie kupuje, ale zgodzę się, że dla Julie liczy się tylko oglądalność.

Olenka - 19 kwiecień 2018 o 16:47:19 - (1321 dni temu)

Gdzie mogę obejrzeć cały odcinek po polsku lub z napisami?

Olenka - 19 kwiecień 2018 o 16:46:11 - (1321 dni temu)

zie mogę obejrzeć cały odcinek po polsku lub z napisami?

Annie1602 - 19 kwiecień 2018 o 15:59:23 - (1321 dni temu)

dodam, że klarolinowcy to tez ludzie i oglądalność zawsze ciut większa :D

Annie1602 - 19 kwiecień 2018 o 15:58:33 - (1321 dni temu)

a co mają komentarze klarolinowców do serialu czy jego kasacji? przecież ogólnie to Caroline to nic strasznie głupiego nie robiła. A sądziłam, że będzie to pierdyliony razy gorzej, ale nie było. Odcinek całkiem fajny, tylko ta nowa Hope mnie irytuje, te nastoletnie bzdury już przechodziłam w TVD, teraz chyba jestem za stara. Jako plus dodam, że fajnie się oglądało Hope rozmawiającą z Kolem i Freyą "D Marcel oświadczył się Rebece !!! :D tak ładne to było, aż się nie spodziewałam, tylko szkoda, że ostatecznie tak wyszło. Bzdury Freyi i tej keelin to mnie wcale nie kręcą, więc chciało mi się przyspieszać. A tak ogolnie nawet ok sie oglądało, pomijając Hayley-queen-alphe :D oczywiście. Ale jak się nie ma co się lubi...

syl - 19 kwiecień 2018 o 12:11:29 - (1321 dni temu)

po polskiemu gdzieś jest?

Viktor - 19 kwiecień 2018 o 11:45:37 - (1321 dni temu)

Trzeba też usunąć spację w linku, jak coś. Nie wiedziałem o tym i dlatego piszę to w drugim poście :D

Viktor - 19 kwiecień 2018 o 11:44:19 - (1321 dni temu)

Jeśli ktoś chciałby sobie pobrać odcinek na dysk w jakości HD, to wrzucam wam linka:
https://xt7.pl/pobieraj/d1b4ea74 48d59738deb3132662650118/THORIG.501.720p.x 264.megaddl.co.rar

Wystarczy tylko otworzyć ten link i się automatycznie zacznie pobierać. ;)

Nynaeve - 19 kwiecień 2018 o 11:10:12 - (1321 dni temu)

Obejrzałam wyrywkowo kilka scen. Nołp stworzyła hybrydę, a Caro przyszła posprzątać syf po Klausie. W sumie to jedyna rzecz, która jej dobrze wychodzi. No i walnęła mu wykład. Marcel oświadczył się Rebece. Fajna była scena jak z nieba zaczął padać krwawy deszcz.

Enzolover - 19 kwiecień 2018 o 11:06:13 - (1321 dni temu)

W moim komentarzu nie było nic niemiłego, a jedynie podziękowanie, że jesteś taka troskliwa i tak się poświęcasz ;p

Dabien - 19 kwiecień 2018 o 10:56:10 - (1321 dni temu)

@Enzolover serio nie potrafisz napisać nic miłego, tylko pluć jadem. Kiedyś zarzucałaś innym chamstwo, a sama jak się zachowujesz?

adam160 - 19 kwiecień 2018 o 9:43:45 - (1321 dni temu)

@seba2240 będzie na netflixie od następnej soboty (28 kwietnia) :)

Enzolover - 19 kwiecień 2018 o 8:59:59 - (1322 dni temu)

My też ci współczujemy, że chciało ci się czytać komentarze Klarolinowców o 5 rano i informować nas o nich niezwłocznie po ich przeczytaniu.

syl - 19 kwiecień 2018 o 8:15:14 - (1322 dni temu)

tłumaczy ktoś?

Dabien - 19 kwiecień 2018 o 5:53:16 - (1322 dni temu)

Powiem wam, że wam współczuje trochę. Weszłam na tvtime w sekcje komentarzy odcinka i dostałam dosłownie raka z przerzutami obejmującego wszystkie narządy. Tyle tego Klarolinowego gówna, że na kilkadziesiąt komentarzy, tylko kilka nie dotyczyło Caroline i pojebistości jej osoby. Nie mówie tego jakoś w złości czy coś żeby wam dopiec, ale najlepsze co mogłoby spotkać ten serial to kasacja po 4 sezonie. Teraz jest już tylko gorzej.

Aurorarebekah - 18 kwiecień 2018 o 23:30:50 - (1322 dni temu)

Taaak, teraz jest dobrze, 9/8c czyli 3:00 u nas :D
Też nie ogladam dzisiaj, może za tydzień się uda. Szkoda w sumie, że przenieśli to na środek tygodnia, w piątek już prędzej można było na żywo oglądać.

Annie1602 - 18 kwiecień 2018 o 23:21:17 - (1322 dni temu)

Ten kto ogląda niech napisze ")

Annie1602 - 18 kwiecień 2018 o 23:19:58 - (1322 dni temu)

Macie racje przecież na plakacie jak wol napisane 9/8c czyli nasza 3 w nocy, a 8/7c to nasza 2. Choc mam nadzieje, ze nie pomieszałam.

seba2240 - 18 kwiecień 2018 o 23:16:18 - (1322 dni temu)

Nie wiecie moze kiedy ten odcinek będzie na Netflix ?

Annie1602 - 18 kwiecień 2018 o 23:07:45 - (1322 dni temu)

Tez mi coś nie pasuje zaraz sprawdzę

Nynaeve - 18 kwiecień 2018 o 23:03:49 - (1322 dni temu)

Ja też jutro do pracy, a poza tym za bardzo mnie wpieniają te reklamy co chwilę.

Agaa - 18 kwiecień 2018 o 22:55:43 - (1322 dni temu)

Nie leci to czasami o 3 w nocy?
Ja będę oglądać

Annie1602 - 18 kwiecień 2018 o 22:33:01 - (1322 dni temu)

Ogląda ktoś? Ja mam jutro do pracy, więc nici z oglądania na żywo, nie wiem jak zasnę :(

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2021 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.