Co sprawi, że Mikaelsonowie znów będą razem?

Nynaeve    17 styczeń 2018    7
Portal TVLine opublikował kolejny spoiler dotyczący wydarzeń, które będą miały miejsce w ostatnim sezonie "The Originals".


Pytanie: Cokolwiek o "The Originals"? Jak Mikaelsonowie skończą pojednani, gdy powinni być odseparowani? - Charlie.

Ausiello: Cóż, Charlie, wygląda na to, że powinniśmy podziękować córce Klausa i Hayley za to, że rodzina znów będzie razem w finałowym sezonie serialu. "Hope robi wszystko, co konieczne i niekoniecznie zawsze dobrze na tym wychodzi, by znaleźć sposób na połączenie się z ludźmi, których kocha," mówi twórczyni serialu Julie Plec. "Gdy jesteś 15-latką w szkole z internatem, to pociąga za sobą łamanie pewnych reguł i możliwość polegania na pewnym słodkim, czarującym, młodym mężczyźnie, który pomoże ci uciec, stamtąd gdzie jesteś i możesz udać się do domu." (Hmm... brzmi jakby to odnosiło się do nowej wampirzej sympatii Hope, granej przez Jedidiah Goodacre'a z "Descendants.)
The Originals, sezon 5, Hope Mikaelson, RomanKategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (7)
Nynaeve - 22 styczeń 2018 o 21:39:20 - (391 dni temu)

Ten sezon to będzie porażka. Plec nie miała zielonego pojęcia jak to rozwinąć to dała to co zwykle: przeskok w czasie i wymazanie pamięci. Ponoć zakończenie ma być takie samo jak w 4. sezonie czyli, że nadal będą musieli żyć oddzielnie.

syl - 22 styczeń 2018 o 21:22:24 - (391 dni temu)

Hehe no jakoś nie wierzę za bardzo w ta śmierć Hejli :/ mogłaby zostać, Eli się będzie nudził cały sezon i nie będzie miał kto wkur.... Klausa

Adria - 22 styczeń 2018 o 19:52:08 - (391 dni temu)

Jak śmiesz, syl. Hejli się już wydzierała, że jest Mikaelson. ;D

Btw, "wygląda na to, że powinniśmy podziękować córce Klausa i Hayley za to, że rodzina znów będzie razem w finałowym sezonie serialu."

a przepraszam, KOMU dziękujemy za to, że musieli odejść na cztery strony świata? Chyba też Nołpowi, którego trzeba było chronić od magicznego starożytnego złego, które należało umieścić w ciałach Pierwotnych. Tak że mało trafione jest sugerowanie, że powinniśmy dziękować nołpowi na kolanach że usiłuje naprawić to, co spieprzył swoim istnieniem.

Nynaeve - 22 styczeń 2018 o 19:08:10 - (391 dni temu)

Przecież już od dawna wiadomo, że ona w połowie sezonu prawdopodobnie umrze.

syl - 22 styczeń 2018 o 18:53:06 - (391 dni temu)

Michaelsonowie a zatem nie Hejli Marschal- Kenerr czy jak ona tam się oficjalnie nazywała

Nynaeve - 22 styczeń 2018 o 18:26:38 - (391 dni temu)

Plec chyba miała bardzo źle w liceum i teraz chce to sobie zrekompensować pisaniem takich scenariuszy. Wyobraża sobie siebie w roli głównej ;p

Aurorarebekah - 22 styczeń 2018 o 18:15:00 - (391 dni temu)

„Gdy jesteś 15-latką w szkole z internatem, to pociąga za sobą łamanie pewnych reguł i możliwość polegania na pewnym słodkim, czarującym, młodym mężczyźnie, który pomoże ci uciec...” Boże, jak ryklam..., zajechało typową teen dramą. Niby tekst w stylu Plec, ale tak czy siak żenadłam. A to, że Nołp uratuje rodzine to było do przewidzenia. Niech jeszcze pomoże jej w tym ,,czarujący młody mężczyzna” to już w ogóle będzie ideolo.

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2019 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.