Mikaelsonowie muszą dokonać druzgocącego wyboru w finale 4. sezonu "The Originals".

Nynaeve    23 czerwiec 2017    12
Portal TVGuide.com opublikował wywiad z producentem wykonawczym Michaelem Narduccim na temat finałowego odcinka 4 sezonu "The Originals".


Mikaelsonowie staną przed najtrudniejszą decyzją w finale 4 sezonu "The Originals".

Teraz kiedy Pustka przejęła kontrolę nad ciałem Hope (Summer Fontana), jedynym sposobem, by pokonać złego ducha to, rozczłonkować go i rozdzielić pomiędzy czworo Mikaelsonów. Haczyk polega na tym, że kiedy Mikaelsonowie zgodzą się nosić w sobie cząstki ducha to, mogą się już nigdy nie spotkać, ponieważ ryzykują, że części Pustki znów się połączą. Teraz rodzina musi zdecydować czy ich więź "zawsze i na wieki" warto złamać, by ocalić najmłodszego członka rodziny.

Portal TVGuide.com otrzymał szansę porozmawiania z producentem wykonawczym Michaelem Narduccim o tym, jak rozegra się dramat rozdzielenia rodziny i czego fani mogą oczekiwać w finale sezonu.

TV Guide: Jak Mikaelsonowie przyjmą wiadomość, że muszą zostać rozdzieleni, by uratować Hope?

Narducci: Sądzę, że to jest wielka część dramatu tego odcinka. Każde z nich dostanie własny epizod. W rzeczywistości ich perspektywy są różne. Są komplikacje z zaklęciem, które Vincent chce rzucić, nie jest od razu całkowicie jasne kto, będzie tą czwórką ochotników, którzy będą musieli nosić Pustkę, kiedy już ją poćwiartują.

Freya zdaje sobie sprawę, że może ona będzie musiała być tego częścią, ponieważ żadne z rodziców Hope nie będzie odseparowane od dziecka, które kocha i które ona kocha, jest skłonna ponieść, straszą ofiarę, która będzie ujawniona w trakcie odcinka. Bez ujawniania zbyt wiele, naprawdę czekam na reakcję fanów na punkt widzenia Elijaha oraz punkt widzenia Klausa, który wygląda zasadniczo, "zrobię wszystko, co konieczne dla mojej córki," oraz Rebeki, Hayley. Każdy będzie miał inne spojrzenie. Istnieją zmarszczki na zaklęciu Vincenta, które rozpakujemy w trakcie trwania odcinka i które jeszcze bardziej skomplikują sprawy dla rodziny Mikaelson.

TVG: Mówiąc o Hope, Summer Fontana wykonała wspaniałą pracę w tym sezonie. Czy zobaczymy ją w pełni przejętą przez Pustkę?

Narducci: Kiedy zatrudniliśmy Summer wiedzieliśmy, że mogłaby grać słodko, a także, że mogłaby zagrać kogoś, kto instynktownie ma moc, taki poziom autorytetu i potęgi jest wymagany u każdego, kto gra Mikaelsona. To o czym nie wiedziałem, kiedy ją zatrudniliśmy to, że ona potrafi zagrać mrocznego i bardzo perfidnego ducha, który przejął władze nad ciałem Hope. Ona przeszła samą siebie. Uważam, że w tym odcinku jest niesamowita, a w [przedostatnim] odcinku, gdzie mogliśmy zobaczyć to bezlitosne, potężne zło zerkające przez oczy tej małej dziewczynki. To niewiarygodnie przyprawiające o dreszcze, przerażające i straszne.

TVG: Czy jest jakakolwiek nadzieja dla Hayley i Elijaha, że otrząsną się z tego wszystkiego?

Narducci: Zawsze, kiedy to dotyczy postaci, które są nieśmiertelne, to one będą żyć jeszcze przez bardzo długo - lub mają taki potencjał. Nigdy nie możesz powiedzieć, że nie ma nadziei. To jedna z tych rzeczy, które nasz serial mówił wiele razy. Kiedy tylko poddałeś się co do kogoś, jakieś rzeczy czy związku byłeś w błędzie, jeśli sądziłeś, że widziałeś już wszystko ostatecznie.

Jak zostało powiedziane, sądzę, że ich podróż w tym sezonie była po to by zdali sobie sprawę, że są pomiędzy nimi różnice nie do pogodzenia. Hayley, jako matka tego dziecka, chce by Hope dorastała w środowisku, gdzie ma odpowiedzialnych mentorów i możliwość spokojnego życia. Jak powiedzieliśmy, tematem całego 3. sezonu [było], że każdy, kto jest w otoczeniu Mikaelsonów, że kochanie Mikaelsonów oznacza wyrok śmierci. Hayley nie chce tego dla swojej córki. Nie chce by przyjaciółka jej córki lub też jej obiekt westchnień znalazł się w otoczeniu Mikaelsonów i skończył martwy. Wiedząc, że ta przemoc jest częścią życia Elijaha ona musi zacząć myśleć o tym, że powinna zdystansować się od Elijaha i Mikaelsonów.

TVG: Kto będzie miał najcięższy czas w finale?

Narducci: Myślę, że najbardziej druzgocącymi momentami dla mnie są, kiedy widzimy rodzinę Mikaelson razem ostatni raz i uderza ich pełne znaczenie podjętej decyzji. Ludzie, którzy złożyli przysięgę tysiąc lat temu, muszą świadomie wybrać jej złamanie. Są pewne wspaniałe sceny pomiędzy postaciami, które chcieliśmy zobaczyć przez cały sezon coś w rodzaju przyznania się do tego, co oni czują. Oczywiście pożegnanie Klausa jest łamiące serce i sądzę, że dla niego bardzo ciężkie. Elijah będzie musiał dokonać wyboru jakiego, żadna z pozostałych postaci nie miała w tym serialu nigdy wcześniej. Sądzę, że to jest w jego charakterze, to jest prawdziwe z tym jaką jest postacią, ale to trudna rzecz, którą wybiera... tak więc prawdopodobnie te dwie postacie.

Kategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (12)
aurorarebekah - 24 czerwiec 2017 o 1:55:47 - (483 dni temu)

Jak Freya zostanie wampirem, to wyrzucę laptopa przez okno. Jeszcze pewnie zabiją jej Keelin.
A co do Romka, to wejdę tu specjalnie jak pojawi jakieś info o nim, wysle newsa i jako pierwsza to skomentuje. Cos czuje, ze zmienię się w jedną wielką nieogarnierą hejterke. Jak czytam te wszystkie artykuły o tym, ze Plec przejmuje cały serial i, ze to ostatni odcinek Narducciego to mnie skręca. W to dopiero początek :c

Claire - 23 czerwiec 2017 o 22:28:40 - (483 dni temu)

W poprzednim odcinku Freya powiedziała, że jako jedyna z rodzeństwa jest śmiertelna i myślałam, że to był foreshadowing do tego, że umrze, ale jednak zostanie wampirem. I zgadzam się z Narduccim, że nie powinni odseparować Klausa i Hayley od Hope (Klayley rise, I see what you did there XD).

Iamgonnahate - 23 czerwiec 2017 o 22:26:53 - (483 dni temu)

Ja bronię Hayley bo Narducci fajnie zbudował tę postać, dojrzała, tak jak Phoebe do grania jej. To, co teraz wyprawia zrzucam na Plec i jest mi szkoda. Wiem, że to tylko postaci, ale zepsują jednocześnie Hay, Elka i Hope jakby nie patrzeć.

orydzynals - 23 czerwiec 2017 o 22:20:43 - (483 dni temu)

Moim zdaniem to ona by Hope największą krzywdę zrobiła właśnie tym, gdyby ją teraz od rodziny chciała zabrać. Sama jej wpajała od zawsze te hasła "We stick together, always and forever", a teraz chce uciekać z nią od nich? I co jej powie? Jak jej to niby wytłumaczy? To jest dziecko, jest mądra jak na swój wiek, ale ona potrzebuje rodziny i się przyzwyczaiła. Jak teraz Hejli chce z nią spierdalać, to tylko pokaże córce, że to wszystko, co jej przekazywała od małego, było tak naprawdę gówno warte.

Nynaeve - 23 czerwiec 2017 o 22:17:53 - (483 dni temu)

U Elijaha to bedzie o tyle gorsze ze nie tylko zostawi rodzine ale i ukochana kobiete. No chyba ze cos jeszcze wymyslili.

@Aurorarebekah Nie ma za co. Teraz juz ma zostanie tlumaczenie newsow o Romanie i Klaroline :/


aurorarebekah - 23 czerwiec 2017 o 22:07:39 - (483 dni temu)

,,chce by Hope dorastała w środowisku, gdzie ma odpowiedzialnych mentorów i możliwość spokojnego życia'' Caro i Alaric jako odpowiedzialni mentorzy? Aha. Ciocia Freya by ją więcej nauczyła, a nie sory. Ciocia kończy karierę czarownicy. po przeczytaniu wywiadu jestem tego prawie pewna.

,,lub też jej obiekt westchnień z(..) i skończył martwy.'' A niech umiera, nikt za Romanem tęsknic nie będzie. Plec i MacKenzie się nie liczą.

Ciekawe o jaki wybór Eliahy chodzi. Pewnie coś z Hejli.

,,Nigdy nie możesz powiedzieć, że nie ma nadziei.'' No zgadzam się z nim, jak kiedyś wróci do tworzenia TO i wywalą Plec to może coś się jeszcze zmieni.

Kończe to bo mnie coś nosi. Fragmenty dotyczące dzisiejszego odcinka zachęcają :D bedzie sie dużo działo.
A, i dzięki @Nyn za tłumaczenie. Fajnie, że ktoś to wstawił :D

orydzynals - 23 czerwiec 2017 o 22:05:47 - (483 dni temu)

@Nyn ona wpadła na to dopiero teraz, bo Elijah przecież "ją pobił" XD
A tak serio to słabe to. Taka była zaangażowana w tej rodzinie, była na swój sposób niejako "spoidłem" tej rodziny, coś mi się nawet kojarzy, że sama o sobie mówiła "Mikaelson", a już na pewno niejednokrotnie powtarzała "we're family, we stick together". Teraz nagle obrót o 180 stopni? Bez sensu to i strasznie mnie to irytuje.
@cruentum no racja, tak to Mikaelson, a jak się robi niewygodnie to papa i do widzenia. Niech jeszcze znowu powie, że nie chce, żeby Hope była jedną z Mikaelsonów XD

Nynaeve - 23 czerwiec 2017 o 22:01:37 - (483 dni temu)

Co do Hayley to rozumiem jej punkt widzenia wzgledem Hope ale to czego ona chce jest nierealne bo Hope zawsze bedzie miala kontakt z nadprzyrodzonym swiatem z racji tego kim jest i od przemocy nie ucieknie. Lepiej by ja do tego przygotowala.

Nynaeve - 23 czerwiec 2017 o 21:58:10 - (483 dni temu)

Szkoda ze wczesniej na to nie wpadla jak zabijala zeby ich przywrocic do zycia. I jeszcze wczesniej.
Naeducci powiedzial w wywiadzie dla TVLine ze robili ten sezon z poczuciem ze bedzie ostatni. Czyli mozna uznac ze normalnie tak by sie zakonczyl serial. A to co Plec teraz zrobi w 5 to wiadomo ze jej glupie pomysly beda.

xxcruentumxx - 23 czerwiec 2017 o 21:57:35 - (483 dni temu)

@orydzynals, bo Hayley zawsze spierdziela, gdy robi się niewygodnie :)

orydzynals - 23 czerwiec 2017 o 21:49:21 - (483 dni temu)

"Wiedząc, że ta przemoc jest częścią życia Elijaha ona musi zacząć myśleć o tym, że powinna zdystansować się od Elijaha i Mikaelsonów."
Aha, czyli co? Hope pod pachę i adios jak w s2 próbowała?

Podoba mi się jak się o Summer wypowiedział. No i ciekawa jestem przed jakim wyborem postawią Elajżę.

foggy - 23 czerwiec 2017 o 21:38:33 - (483 dni temu)

Bo akurat Elijah ma najwięcej do gadania... Prawda taka, że zrobi dla Hayley wszystko i na wszystko również się zgodzi.

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2018 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.