Zwiastun 4.13 - ''The Feast of All Sinners''

Annie1602    17 czerwiec 2017    44
Pojawił się zwiastun 13, finałowego odcinka 4 sezonu ''The Feast of All Sinners''.PIĄTEK
Rebekah: Przez tysiąc lat czciliśmy przysięgę, by być razem.
ZAWSZE I NA WIEKI
Freya: Chcesz umieścić Pustkę w jednego z członków mojej rodziny?
Vincent: Jedne nie pomoże, potrzebni są czworo.
MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ
Klaus: Rozdzielić zło na zawsze.
Vincent: Nigdy nie zobaczycie się. To jedyny sposób, by zniszczyć Pustkę.
Hayley: Hope! Musisz z nią walczyć.
Hope: Myślisz, że możesz mnie zatrzymać.?
FINAŁ SEZONU
Klaus: Jeśli to uratuje moją małą dziewczynkę, to tak musi być.

Kategoria:TheOriginals > TheOriginalsZwiastuny


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (44)
Nynaeve - 22 czerwiec 2017 o 21:42:53 - (484 dni temu)

Zapowiada się teen drama w najgorszym możliwym wydaniu niestety. Jeszcze niech Klaus zajebie tego Romana to Hope będzie miała do niego uraz jak Davina o tego skrzypka ;p

orydzynals - 22 czerwiec 2017 o 20:38:24 - (484 dni temu)

@klauduch rozjadą się w finale, w piątym sezonie ma być przeskok czasowy, podobno ok. 10-letni, więc pewnie wrócą razem tak jak na początku tego sezonu. No ale to nie zmienia faktu, że piątka się zapowiada naprawdę słabiutko, niestety :/

klauduch - 22 czerwiec 2017 o 19:04:40 - (484 dni temu)

oglądam ten serial od początku i jestem załamana. Sezon 4 jak dla mnie jest najsłabszy. Zaczyna denerwować mnie to, że przez kilaset lat pierwotni byli najpotężniejsi a raptem w ciągu 5-6 ostatnich ciągle znajduje się ktoś, kto jest potężniejszy od nich. Słabe to jest naprawdę..

Jeśli chodzi o najbliższe odcinki, to jeśli Hayley rozstanie sie z Elijahem a Elijah będzie musiał żyć z dala od Klausa ( i siłą rzeczy od niej), to przestanę oglądać ten serial. Naprawdę. Tytuł całego serialu to the Originals, czyli o całej rodzinie a coraz mniej ich tam występuje.

Poza tym aż się boje co ta Plec wymyśli. Jak pomyślę co zrobiła z TWD... Obawiam się niestety, że to samo może zrobić z TO :(

Co do samej Hope to uważam że jest to najfajniejsza postać w całym 4 sezonie.

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 22:58:07 - (487 dni temu)

Zapomniałam już w ogóle o tym, że on był wampirem XDD chodziło mi o pierwszy sezon
no matter, zgadzam się z przedmówczynią, Alaric gówno się do tego nadaje. Ogólnie ten motyw szkoły jest strasznie nieprzemyślany jak dla mnie. Niby ma to być bezpieczna przystań dla młodych istot nadprzyrodzonych ale tak naprawdę nie ma kto tam o nie zadbać. Może dzieciaki są tam bezpieczne, ale nie ma kto ich uczyć. Hope więcej by się nauczyła w domu z rodziną.

Nynaeve - 19 czerwiec 2017 o 22:17:57 - (487 dni temu)

Wykładał okultyzm, a Elijah nazwał go wysokiej jakości ekspertem. Sorry, ale Alaric gówno się nadaje do tego. Małpiaty powinna uczyć Valerie, bo jako jedyna z Heretyków żyje, a Hope powinna uczyć Freya.


goldbeti - 19 czerwiec 2017 o 22:04:09 - (487 dni temu)

Alaric chyba nawet wykładał coś związanego z magią na uniwersytecie, poza tym przez sprawę Elizabeth mógł się paru rzeczy dowiedzieć ;p

Claire - 19 czerwiec 2017 o 21:45:44 - (487 dni temu)

Alaric zna się na wampirach, w końcu sam był jednym XD W 1 sezonie też chyba na nie polował.

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 21:22:43 - (487 dni temu)

Czarownicą raczej nie przydadzą się lekcje strzelania z kuszy Jeremiego ani paplanina nie mającego pojęcia o sprawie Alrica. Skąd on ma niby wytrzasną wiedzę o magii? Zna się trochę na wampirach z tego co pamiętam (oglądałam ten serial jednym okiem i po odcinku zapominałam, że to w ogóle widziałam, wiec mogę się mylić co do niego) ale czarownice? Poza tym one potrzebują lekcji praktycznych. Tym bardziej taka Hope. Nie rozumiem, kto by mógł nauczyć czegoś wiedźmę od Mikaelsonów tak na dłuższą metę. Freya powinna ją szkolić, ew z pomocą Kola, on się zna na tym wiec mógłby pomóc z teorią.

Nynaeve - 19 czerwiec 2017 o 18:14:58 - (487 dni temu)

Tam uczy tez Jeremy Gilbert. Byl przeciez w scenie na koncu jak mu Caro podawala kusze. Pewnie uczy jak byc lowca wampirow. A wszystko wyklada Alaric teoreczynie.

orydzynals - 19 czerwiec 2017 o 17:48:18 - (487 dni temu)

@Sarab ta szkoła to z tego co wiem jest dla "young & gifted" XD kto wie, czy to tylko o czarownice chodzi. Na razie pewnymi uczniami są chyba małpiaty i na 99% Hope, więc czarownice. I co niby taka Karolajn wampir ma je nauczyć? Albo Alaric? Nie no, fajnie, że to takie dobre duszyczki że wyszli z taką inicjatywą, ale raczej za dużej wiedzy czarownicom nie mają do przekazania.

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 16:02:13 - (488 dni temu)

Teraz coś zauważyłam. Nie wiem, czy te napisy które są wgrane do zapowiedzi są w 100% poprawne, bo nie usłyszałam tego wcześniej, ale jak przed chwilą je włączyłam to coś zauważyłam.
Vincent mówi: I'm gonna need four of THEM. Jeśli mówi to do Freyi to wychodzi na to, że jej to nie dotyczy. Jeśli te napisy są poprawne, to będzie chodziło o Kola. I wtedy będzie się zgadzać, bo Freya jest śmiertelna i to się gryzło.

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 15:54:57 - (488 dni temu)

Nie umieszczą Pustki w Hayley. Freya mówi ,,Chcesz umieścić Pustke w jednym z mojego rodzeństwa?'' (You want to put The Hollow into one of my siblings?).
I też mnie zastanawia kto uczy dzieciaki w tej szkole. Bon Bon? Ona umie tylko incendie rzucać. Poza tym pojechała świat zwiedzać. Inny witchów tam nie było. Freya nie pojedzie bo w nią Pustke wsadzą, a na 99% pojedzie Klaus. Ale nawet gdyby już, to ta szkoła już od jakiegoś czasu funkcjonuje. Kto ich uczy teraz? XD

Sarab - 19 czerwiec 2017 o 15:35:32 - (488 dni temu)

Jak Pustkę umieszczoną w Hayley to ona z Klausem i z Hope nie będą mogli wyjechać do szkoły razem . Chyba że w Kolu ja umieszcza bo Freya jest śmiertelna. A mam takie pytanie odnośnie tej szkoły w MF ona jest dla czarownic ? Kto niby uczy te dzieci tam ? Może Freya pojedzie z Hope do tej szkoły ?

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 14:55:36 - (488 dni temu)

I Beka urodzi, to pewniak :)
My się tak śmiejemy, ale jakby teraz wszyscy Pierwotni urodzili/ich dziewczyny urodziły, to by idealnie się wpasowała w spin off. Byłoby dużo potencjalnych uczniów do szkoły Caro :)

orydzynals - 19 czerwiec 2017 o 14:42:48 - (488 dni temu)

Jeszcze się sprawdzą nasze Davinowe ciąże ;p

Nynaeve - 19 czerwiec 2017 o 14:26:01 - (488 dni temu)

Kol to ma wyjebane na rodzinę i w niczym im nie pomoże. Oni cały czas są zagrożeni, a on sobie wyjechał dmuchać Davinę. Nawet go nie obchodziło czy Elijaha ożywią. Na pewno by się na nic nie zgodził, bo jeszcze ta cząstka by nim zawładnęła i zagroziła jego lubej.
Proponuję jeszcze dodać w 5. sezonie dylemat Daviny czy się przemienić w wampira i być z Kolem na zawsze. Ale ona na pewno wymusi by on się dla niej w człowieka zmienił i jeszcze jej narobił pędraków ;p

Claire - 19 czerwiec 2017 o 14:04:42 - (488 dni temu)

Według mnie powinni wcisnąć część Pustki w ciało Kola, bo on i tak nie ma kontaktu z rodziną. Wydaję mi się, że Freya nie jest opcją, bo co się stanie, gdy umrze? Pustka ucieknie?

Izka12045 - 19 czerwiec 2017 o 9:59:23 - (488 dni temu)

@Nynaeve to gdzieś było na instagramie z jakich fanowskiego konta i złapałam to jak przeglądałam ale już tego nie ma

aurorarebekah - 19 czerwiec 2017 o 3:42:29 - (488 dni temu)

W zwiastunie Vincent mówi: MOŻECIE nigdy więcej się już nie zobaczyć. (You can never see each other again).
I to jest kluczowe słowo jak dla mnie. W TO już dawno zasad nie ma (powtarzam się, wiem), ale w tym przypadku nawet nie będą musieli żadnej łamać. Nie jest stwierdzone, ze na 100% nigdy się nie spotkają. Pewnie rozstaną się na te 10 czy Ileś tam lat, a potem znowu się spotkają. No i w sumie jak Vinc rozdzieli dusze Pustki na cztery, to nawet jak spotka się trójka, to i tak Pustka się nie połączy w całość, dalej będzie brakować 1/4. Co nie zmienia faktu, ze i tak mi smutno jak to oglądam XD (nie, nie przeżywam tak innych seriali, nie mam tez kont na forach o nich, tylko z TO tak mam XD)

Mam prostą teorie na temat śmierci Vincenta. Zaklęcie będzie wymagało tyle energii, że go to wykończy. Książki już nie ma, wiec sobie nią nie pomoże. Nie chce żeby zginął, to mój ulubiony bohater, ale cos czuje, ze tak się niestety stanie. Nie pasuje do koncepcji Plec i Mackenzie (o tej to nawet myśleć nie mogę). Ciekawe tylko co z Keelin i z Sofyą. Obstawiałam ich śmierc od początku sezonu a tu suprise, dalej żyją. Jeśli chodzi o Materac/Ruchadło Marcysi/Tą od łuku/Tą od kuszy, czy jeszcze inaczej, dużo określeń się tu pojawiało w ciągu ostatnich 3 miesięcy, to wszystko mi jedno, ale keelin mogliby oszczędzić. Uwielbiam Freye, teraz nareszcie jest szczęśliwa i chciałabym, żeby tak zostało. No i uwielbiam je razem, to mój ulubiony paring w tym serialu. aktualnie. Nie pasują mi do koncepcji Plec, jak nie chce, żeby były to niech gdzieś razem wyjadą. Akurat będzie pasowało, skoro rodzeństwo będzie musiało się rozjechać.

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 23:57:29 - (488 dni temu)

Może ją grzmocić gdzie chce i ile chce, byleby nam tego nie pokazywali.

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 23:36:12 - (488 dni temu)

Klaus ją przegrzmoci o każde drzewo w lasach MF. Ble... :/

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 23:20:52 - (488 dni temu)

Tez mi się tak wydaje. Miałam to pisać jak będę komentować zwiastun, ale do tej pory się za to nie zabrałam XD Klaus tam pewnie spotka Caroline i się zacznie. Może nie będą mieli od razu romansu ale na 100% cos będzie. Tym bardziej, ze skoro Hope będzie chodzić do szkoły to tak czy inaczej się spotkają. Wtedy Plec będzie mogła na luzie zrobić Klaro w s5, nie będzie musiała Caro z dupy w prowadząc, bo będzie miała podłoże.

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 23:13:57 - (488 dni temu)

Mnie też się od początku podobała Summer. Natomiast nie podoba mi się imię jej fagasa ;p
Zastanawia mnie natomiast czy Klaus, Hayley i Hope nie wyjadą na koniec 4. sezonu razem do MF. Skoro rodzina musi się rozdzielić, a nie sądzę by Klaus chciał stracić całkowicie kontakt z Hope. Poza tym Elijah sugerował, że ma ich zabrać i z nimi wyjechać.
W sumie placek nawet się nie trudzi by tłumaczyć rozstanie Haylijah, bo Hayley po prostu unika Elijaha, a w finale przymusowo muszą się rozdzielić by pozbyć się Pustaka. Po co ma cokolwiek tłumaczyć skoro ma też na głowie Romana? ;p

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 23:02:00 - (488 dni temu)

Mnie ram najbardziej ciekawi, kto zagra Romka XD na pewno będą mieć z Nołpem chemię, jakiej w tym serialu jeszcze nie widzieliśmy (pomijając Klaroline) :)

A co do Hope, to mi się Summer zawsze podobała. Ma specyficzną urodę, ale nie jest brzydka. Nie wyglada jak 90% dziewczynek w jej wieku i jak dla mnie to plus.

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 22:30:41 - (488 dni temu)

No ja też czekam na oficjalne info.

orydzynals - 18 czerwiec 2017 o 22:29:31 - (488 dni temu)

@goldbeti, to sorki, źle zinterpretowałam :D dokładnie, jak sobie poradzi to jak najbardziej, bo jak ma być kolejna Pustka, to nawet podobieństwo do obecnej Hope nie pomoże.

orydzynals - 18 czerwiec 2017 o 22:27:14 - (488 dni temu)

A jeszcze co do tej laski, to na spoilertv w komentarzach wyczytałam, że to podobno tylko domysły jakiegoś fana, co pisał, że ona by się na Hope nadawała. Dopóki mi nikt nie udowodni, że to oficjalne info, to na słowo nie uwierzę :D

goldbeti - 18 czerwiec 2017 o 22:26:59 - (488 dni temu)

A czy ja mówię, że to źle? Wręcz przeciwnie, trzeba poczekać i zobaczyć jak sobie poradzi w serialu, a nie skreślać na starcie.

Też nie rozumiem czepiania się rudych włosów, bo jak dla mnie mała Hope jest ruda.

orydzynals - 18 czerwiec 2017 o 22:22:07 - (488 dni temu)

A to źle, że pasuje?
Jak dla mnie na tym zdjęciach co wstawiła @Nyn i @aurora ona wygląda ładnie i jest podobna do Summer. Z resztą mi to i tak wszystko jedno, bo jakby znaleźli dziewczynę mniej podobną, ale za to by dobrze zagrała, to też by było dobrze. Wolę, żeby lepiej wypadła aktorsko, niż wyglądała. A jak ta Molly będzie grać dobrze, to jeszcze lepiej, bo podobieństwo jest.
A włosy zawsze można pofarbować, nie widzę problemu ;p zwłaszcza, że ta teraźniejsza Hope też jest rudawa, to już w ogóle nie wiem o co chodzi z czepianiem się rudych włosów u Molly.

goldbeti - 18 czerwiec 2017 o 22:13:49 - (488 dni temu)

Jak było ogłoszone, że Summer zagra małą Hope, to wszyscy tutaj pisali, że brzydkie dziecko i się nie nadaje, a teraz większości pasuje.

Poza tym lepiej nie przywiązywać takiej uwagi do jej zdjęć w internecie, bo przed kamerami może wypaść zupełnie inaczej. Na tej fotce co wysłałyście faktycznie podobna do małej Hope.

andzela - 18 czerwiec 2017 o 21:53:29 - (488 dni temu)

poza nie każdy musi być super ładny, ważne, żeby dobrze grała ;)

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 21:45:16 - (488 dni temu)

No właśnie @Nyn. Zaczęłam pisać, zanim wysłałaś.

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 21:43:42 - (488 dni temu)

Summer też jest rudawa, zależy od światła w sumie, ale ma taki typ urody. I jak dla mnie to laska jest do niej podobna:
http://1.fwcdn.pl/ph/84/86/488 486/191428.1.jpg

I Izka, podaj źródło, po to chyba jakieś ploty. Nigdzie tego znaleźć nie mogę.

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 21:41:29 - (488 dni temu)

Jak dla mnie ta laska jest podobna do małej Hope i wcale nie jest taka brzydka. Zależy na jakiej fotce:
http://1.fwcdn.pl/ph/84/86/48848 6/191428.1.jpg
http://www2.pictures.zim bio.com/gi/Molly+C+Quinn+39th+Annual+Peopl e+Choice+Awards+9yq5UN6Q5w4l.jpg

sylwia333 - 18 czerwiec 2017 o 21:36:13 - (488 dni temu)

może włosy jej przefarbują ale ciekawe co zrobią z tym że nie jest ani trochę podobna do summer przecież hop nie mogła aż tak się zmienić ona urosła a nie przeszła operacje plastyczną

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 21:35:39 - (488 dni temu)

Narducci powiedział, że jest ruda po przodkach wikingach ;p
Poza tym moja sąsiadka jest brunetką i jej mąż brunetem, a wszystkie troje dzieci mają rude ;p

Podasz źródło tego newsa o Hope?

Izka12045 - 18 czerwiec 2017 o 21:08:42 - (488 dni temu)

Nastoletnią Hope ma zagrać niejaka Molly C Quinn ponoć wygrała kasting na Hope ale powiem szczerze aktorka jest strasznie brzydka no i ruda a nie oszukujmy się ani Heyley ani Klaus nie są rudzi więc nie wiem po kim ma mieć geny a twarz tej dziewczyny okropna to moje zdanie

ewakaaaa - 18 czerwiec 2017 o 16:49:44 - (488 dni temu)

jeśli znajdą tak dobra aktorkę jak teraz dla nastoletniej Hope, to moze być

foggy - 18 czerwiec 2017 o 14:13:28 - (489 dni temu)

Plec, mistrzyni kombinacji :)))

Sarab - 18 czerwiec 2017 o 8:44:53 - (489 dni temu)

Nowy sezon ma być z duzym przeskokiem czasu wiec może oni przez ileś lat będą osobno potem będą próbowali być razem

Nynaeve - 18 czerwiec 2017 o 2:26:43 - (489 dni temu)

Ten plan Vincenta to z tego co ja rozumuję to on chyba podzieli tę duszę Pustki w nich i mają się rozjechać po świecie. Tak jak to wcześniej zrobili ci Indianie z tymi kośćmi. No, bo skoro potrzebuje czterech osób i te kości były cztery. Pewnie oni sobie będą żyli jakieś 10 lat osobno do 5. sezonu, gdzie będzie nastoletnia Hope.

A i jeszcze przeczytałam newsa oficjalnego, że nastoletnia Hope zakocha się w świeżo przemienionym wampirze, który podobnie jak ona ma dysfunkcyjną rodzinę. Czyli Plec nam szykuje teen dramę na 5. sezon. Bardzo mi się to nie podoba, bo już widzę jak nastoletnia Hope pyszczy Klausowi, że nie pozwala jej się spotykać z fagasem i to wszystko wina tej pieprzonej rodziny. To takie dalekie od tej Hope jaka jest teraz. A Pierwotni pewnie tylko jako tło dla teen dramy. I tu Plec kombinuje, że jak ludzie polubią nastoletnią Hope to i spinoffik się zrobi już tylko o niej.

aurorarebekah - 18 czerwiec 2017 o 0:23:56 - (489 dni temu)

@orydzynals, ja widziałam dwa tygodnie temu :D

orydzynals - 18 czerwiec 2017 o 0:21:54 - (489 dni temu)

Zwiastun do "A spirit here that wont be broken" to już chyba widziałam, tydzień temu :D

Lexi123 - 17 czerwiec 2017 o 22:56:41 - (489 dni temu)

Kurczę czemu chcą zrobić coś podobnego do poprzedniego sezonu? Wtedy też Freya umieściła ich w jakimś pięknym świecie, tyle że byli razem. Nie no, dalej liczę na to że to tylko tak dobrane kwestie w zwiastunie żeby wszystko wskazywało na to, a jednak wymyślą coś innego.

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2018 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.