Summer Fontana zagra Hope w 4 sezonie TO

Nynaeve       108
Portal TVLine zdradził kto wcieli się w postać Hope Mikaelson po pięcioletnim przeskoku w czasie.


Nie miejcie pretensji do Klausa, że nie rozpozna swojej córki kiedy "The Originals" powrócą w 2017 roku.

Jak ujawniono na Comic Conie w San Diego, będzie skok w przyszłość o pięć lat między trzecim a czwartym sezonem dramatu CW — o teraz możemy przedstawić aktorkę, która zagra starszą Hope: Summer Fontanę.
Fontana, która pojawiła się w filmie „Basic Witches”, rozpoczęła zdjęcia do czwartego sezonu wcześniej w tym tygodniu. I, poważnie, czyż nie jest podobna do swoich rodziców? (Albo przynajmniej ojca?)

"Jestem podekscytowana, że zobaczę, jakiego rodzaju osobowość ma ta dziewczyna" — powiedziała Phoebe Tonkin. "Chociaż nie była w pobliżu swojego ojca od ostatnich pięciu lat, myślę, że jest w niej wiele z Klausa — dobrych czy złych rzeczy — i chcę zobaczyć to w tej małej potężnej czarownicy".the originals, pierwotni, 4 sezon, spoilery, Hope, przeskok w czasie, Kategoria:TheOriginals > Spoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (108)
Life_Sucks - o - (0 sekund temu)

No na pewno. Gdyby była do nich przywiązana, to by ich nie zostawiła i nie poleciała do Stefana, gdy nagle przypomniała sobie o jego istnieniu.

Cassandra - o - (0 sekund temu)

@Life_Sucks bo w sezonie 7 TVD ona mówiła, że jest mega przywiązana do tych dzieci i traktuje je jak własne, wychowuje je z Rickiem jakby były jej. Nie sądzę aby nagle o nich zapomniała i pojechała do NOLA sama... Ale nie wytrzymam obecności mamy kutasołapki w TO...

Camomille91 - o - (0 sekund temu)

No nie, ja sobie wyobrażałam Hope jako blondynkę z niebieskimi oczami. Czyli teraz znowu ktoś zmartwychwstanie i będzie chciał zagarnąć Hope? Chyba wolałabym, żeby to znowu była Esther. Jakoś perspektywa szalonej matki chcącej unicestwić swoje dzieci jest bardziej przekonująca niż kolejny świr z kosmosu. A Davina niby jak ma wrócić skoro jej dusza jest roztrzaskana a kawałki jak Voldemorta w HP? :P jej wątek powinien definitywnie się zakończyć, a Kol ma znowu knuć przeciw Klausowi z innymi czarownicami i koniec!

reden9595 - o - (0 sekund temu)

Klaus najlepszy jest ze swoja rodzina. Care niestety zle wplywala na jego intelekt.

Life_Sucks - o - (0 sekund temu)

A czemu musi akurat z dziećmi jechać do NOLA, skoro i tak nie są jej? Równie dobrze może jechać tam sama, nie potrzebuje nie wiadomo kogo. Nie róbcie z tego wielkiej tragedii.

Claire - o - (0 sekund temu)

Podobno TVD ma się skończyć dwuletnim przeskokiem w czasie, więc Caro z dzieciarami pewnie już się szykują do TO.

reden9595 - o - (0 sekund temu)

Hope gral chyba chlopiec xd

Adria - o - (0 sekund temu)

wszyscy wiedzą, że bachory przejdą do TO, po co pisać o płci. Kto wie, ten wie. ;D

Jess - o - (0 sekund temu)

Ale wtedy szukaliby dziewczynek, a z tego ogłoszenia nie ma nic o płci....

Adria - o - (0 sekund temu)

@paris, haha ;D

to albo bachory carica, albo opcjonalnie starsze mają grać starszego Nołpa w drugiej części sezonu.
Też mnie to dziwi, że Plec się pierdoli z castingiem, zamiast wcisnąć jakichś znajomków, jak zwykle. Dziwne, że Candice jeszcze swojego dzieciaka do grania w CW nie wcisnęła. ;p

LoveMikaelson - o - (0 sekund temu)

Nyn nie o 5 tylko o 2. W TVD mieli 3 letni przeskok w TO nie. Czyli teraz między serialami biedzie 2 lata różnicy.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Jeśli Caro przejdzie z dzieciarnią do TO to bliźniaczki muszą być o 5 lat starsze. Czyli może chodzić o te bliźniaczki.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Jak bliźniaczki to raczej nie do Ric'a, bo te dwie nie są jakoś bardzo podobne do siebie.

reden9595 - o - (0 sekund temu)

Blizniaczki ? Oby to nie była dzieciarnia Ricka.

paris - o - (0 sekund temu)

@Jess, dobrze wiedzieć, już myślałam, że w tym sezonie skupią się na tych mniej ważnych postaciach jak Klaus. Uff!

To Plec nie ma już żadnych znajomych dzieci, że musi casting przeprowadzać? Szok :D

Jess - o - (0 sekund temu)

Szukają bliźniaków/czek w wieku od 8 do 11 lat, było ogłoszenie castingu parę komentarzy poniżej.

szulu - o - (0 sekund temu)

Ale że jakie dzieciaczki? Coś mnie ominęło?

Jess - o - (0 sekund temu)

Wiem, że lwia część fanów i czytelników tej strony drży z niecierpliwości i zadaje sobie ciągle jedno pytanie: czy Josh w końcu podźwignie się ze swojej tragedii i znajdzie kolejnego chłopaka? Już przybywam z odpowiedzią: tak, Josh dostanie w tym sezonie chłopaka, którego zagra znany z Teen Wolfa Keahu Kahuanui (nie mam pojęcia jak to się odmienia :D) Ten sezon zapowiada się zajebiście: nowa miłość Josha, nowe dzieciaczki, biseksualny wilkołak.

szulu - o - (0 sekund temu)

A już cię zaczynałem lubić.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

co inteligentni się znaleźli jesteście żenadą tej strony

qvpnt - o - (0 sekund temu)

uwielbiam komentarze Izki <333

szulu - o - (0 sekund temu)

Dobra, może lepiej pozostawmy to bez komentarza.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

ta gdyby to były fałszywe konta nikt by o nic ich nie pytał i nie byłoby mnóstwo pytań na asku do nich

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

A ja myślałam, że nikt się na to nie nabiera XD

reden9595 - o - (0 sekund temu)

Raczej bardzo wątpliwe ze ktokolwiek z nich posiada aska.
Same fejki i tyle.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Hahaha dobre ;p
@Izka poproś ich może ci załatwią rolę w TO albo chociaż się z tobą spotkają ;p

szulu - o - (0 sekund temu)

Izka jakby to powiedzieć... W chuja Cię robią. To są fałszywe konta ludzi, którzy robią sobie jaja.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

@Jess mają konta na asku riley , danielle , claire , charles , joseph , candie na asku odpowiedziały mi riley i claire oraz mama Danielle a i phoebe jeszcze ma i też mi odpisała

Jess - o - (0 sekund temu)

Po pierwsze - nie znam żadnego oficjalnego Aska nikogo z obsady. Po drugie - Danielle powiedziała w wywiadzie, że wszystko jest możliwe, że być może Davina i ona wrócą do TO. A np. Leah powiedziała, że musi sobie szukać nowej pracy. Leah wszyscy z obsady pożegnali w jakiś sposób. Danielle nie. Tylko Julie pożegnała na swoim blogu Danielle, ale ona już żegnała połowę obsady, którą później przywróciła - Stevena, Matta, Nate'a. Danielle i producenci nie mogą wprost powiedzieć, że Davina wróci, bo pomimo tego, że jest to bardzo prawdopodobne (i było już od 3x21) to uśmiercanie postaci i mówienie na następny dzień, że na 100% wróci jest bezsensu. A jednak śmierć Daviny i Cami obiła się szerokim echem (dosyć), co sprawia, że więcej o serialu piszą. Danielle na 100% wie czy wróci, bo takie rzeczy się załatwia wcześniej, żeby mogła sobie dopasować grafik. Plus D. niby jest w tym nowym serialu, ale oni chyba już mają z 40-osobową obsadę i wątpię, że w ogóle powstanie.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Skoro powiedziała, że wszystko jest możliwe to znaczy, że sama jeszcze nie wie. Tym bardziej jeśli wcześniej powiedziała, że nie wróci.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

@Jess w tym serialu to wszystko jest możliwe jak zapytał tam ktoś Danielle na asku czy wróci do The Originals w 4 sezonie to odpowiedziała za pierwszym razem że nie a jak ją tam jakaś inna osoba spytała to napisała że wszystko jest możliwe to pewnie wróci

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Scenę Charlotte kręciła ta aktorka, która miała ją kręcić tylko ktoś jakiś głupot naopowiadał, że to niby była Nina. Laska pojawia się w kilku scenach na jeden odcinek i miałoby jej nie byc na planie?

Co do Claire Holt to być może te sceny z nią nakręcili jeszcze na koniec kręcenia 3. sezonu. Tak samo mogło byc z Buzoliciem.

inka980 - o - (0 sekund temu)

Nate już jest czyli od drugiego odcinka pewnie go pokażą, a Claire chyba nadal nie ma w Atlancie, nie?

Jess - o - (0 sekund temu)

Ale ani Claire, ani Nate nie byli w Atlancie jak kręcili pierwszy odcinek, Claire chyba była jeszcze na wakacjach, gdzieś tak czytałam. Być może robili dokrętki później, ale chyba to się rzadko zdarza. Mam wrażenie, że mają terminy kręcenia, od tego do tego i koniec, pewnie muszą zdać materiał stacji. Chociaż może ktoś czytał o scenach dodawanych później do VD czy TO. Wiem, że raz Kat dodawali komputerowo, bo jej nie było na planie, a i scenę z tą dziewczyną Damona (Charlotte czy jakoś tak), kręciła Nina, a później w serialu była już ta Charlotte.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Rebekah pewnie pojawi się w pierwszym odcinku. W końcu jest w tym świecie snu razem ze wszystkimi, więc powinni ją pokazać. Poza tym to już tradycja, że dają ją w pierwszym, świątecznym i ostatnim odcinku.
Co do Kola to zwisa mi on i może go już nigdy nie być. Podobnie jak Daviny.

Jess - o - (0 sekund temu)

Vincent nie złączył jej duszy, tylko przywołał ten kawałek "przywiązany do tych, których kochała" (w domyśle do Kola). Wiem, że nie była zła, ale jeśli przez pięć lat cierpiała męki (bo nadal cierpiała jak ją Vincent przywołał), to mogło jej się pomieszać w główce i może powrócić jako swoja zła wersja, pełna żądzy zemsty DarkDavina, która po prostu chce zemsty za wszystko na wszystkich. Ale to są tylko moje teorie, nie mają pokrycia w wywiadach ani niczym takim :) Taka po prostu możliwa opcja.

Claire zrobiła sobie zdjęcie w tej koszulce Daniela, myślicie, że jest na planie? Nate też ma zdjęcie na planie, to może w końcu dostaniemy jakiś dialog między Rebeką a Kolem, którego mi strasznie brakowało w finale. Takie przynajmniej: "O Kol, żyjesz, jak fajnie, wiesz chciałam cię przywrócić, cieszę się, że cię widzę". Bardzo lubiłam sceny z nimi,w VD i TO, a nawet jak mieli inne ciała to fajne mieli dialogi.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

Hej ale Davina nie była za na Kola bo nim manipulowali przodkowie a co do jej duszy to Kara ją zniszczyła ale Vincent poskładał Daviny duszę tylko że ona odłączyła przodków ale z tego co pisał Nadarruci to powiedział że przodkowie są odłączeni ale nie zniszczeniu a na comic conie powiedzieli że żadna czarownica Nowego Orleanu nie jest martwa a Davina to się może odegrać na Elijah i Frei akurat mi ich nie szkoda. Szkoda mi tylko Kola , Rebekah i Klausa

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Wolę cały sezon o chronieniu Hayley i Hope niż o Davinie jej miłosnych rozterkach oraz ryczącym za nią Kolu.

Jess - o - (0 sekund temu)

Może też wrócić bez duszy (taka wariacja pod tytułem czarownica z wyłączonymi uczuciami) i mścić się na tych co ją zabili: czarownicach z NOLA, Kolu, Frei itp. Być może to ona będzie tym "nowym wielkim zagrożeniem", z wielkimi mocami, pewnie pragnąca przejąć moce Nołpa. To raczej prawdopodobne skoro przy mowie o jej powrocie podawali przykłady Bastiany, Gieni i Papa Tunda, a w sumie wszyscy wrócili, żeby jakoś się zemścić. Nawet mam pomysł na finał: niewinni i czyści jak łza Mikaelsonowie pokonują złą i wredną Davinę przy pomocy cudu, jaki dokona Jezusek naszych czasów - hybrydo-czarownica Hope. Oczywiście zanim Nołp pokaże wielkie moce cały sezon będzie o tym jak chronić ją i jej mamusie, Mary Sue i Mary Sue Junior.

szulu - o - (0 sekund temu)

Do życia raczej nie wróci, bo ją Kara na kawałki rozjebała, ale będzie się pojawiać gościnnie albo jako duch, albo haluny Kola.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

@szulu a co Davina ma wrócić ? czy coś mnie omineło :D

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

@Izka No to źle wiesz - ja nie nie pełnię tutaj żadnej funkcji, która nakazuje mi tłumaczyć cokolwiek. To tylko zależy czy mam czas i czy mi się chce. Poza tym wywiady z Comic Con zostały już wrzucone bez tłumaczeń także robienie ich nie ma sensu w tej chwili. Poza tym tłumaczenie ze słuchu jest żmudne i można się pomylić.

szulu - o - (0 sekund temu)

Nyn dla Ciebie niestety, ale ja Davinę lubię i się cieszę.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

@Nynaeve ale z tego co wiem to wy jesteście od tłumaczeń

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

To sama sobie przetlumacz ;p

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

https://www.youtube.com/watch?v=qbhgRfdVW5 8 - Yusuf Gatewood (The Originals) at San Diego Comic-Con 2016 hej znaleźliście tłumaczenie z Vincentem bo nigdzie nie mogę tego znaleźć po polsku

Jess - o - (0 sekund temu)

Wiesz to że bliźniaczki to nic takiego, bo często właśnie się zatrudnia dwoje dzieci do grania jednej postaci, ponieważ mają one bardzo krótki czas pracy. Małego Nołpa też grały bliźniaczki. Ale nie widzę w tym castingu nic o płci. Może po prostu Hope będzie miała sceny w przedszkolu lub szkole.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

https://www.youtube.com/watch?v=qbhgRfdVW5 8 - Yusuf Gatewood (The Originals) at San Diego Comic-Con 2016 hej znaleźliście tłumaczenie z Vincentem bo nigdzie nie mogę tego znaleźć po polsku

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

https://www.youtube.com/watch?v=qbhgRfdVW5 8 - Yusuf Gatewood (The Originals) at San Diego Comic-Con 2016 hej znaleźliście tłumaczenie z Vincentem bo nigdzie nie mogę tego znaleźć po polsku

qvpnt - o - (0 sekund temu)

i to bliźniaki, no pięknie

Jess - o - (0 sekund temu)

http://www.projectcasting.com/casting-call s-acting-auditions/originals-season-4-atla nta-casting-call-kid-actors
Jakby wam było mało dzieci w TO to Julie już załatwia więcej :D

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

A, że Valerie pomagała tej debilce jak ją bachory chciały zeżreć od środka i pomagała jej wydać je na świat to już wszyscy zapomnieli? Stefan nawet nie ma do niej telefonu jak wynika z odcinka 7x22. Bo przecież Caroline jest taka słodka jak szczeniaczek pląsający w deszczu i w ogóle wow... I wcale nie jest tępą puszczalską dzidą. Naprawdę najgorszy wybór Stefana ever. Przecież on sam do Damona przyznał, że ma ją za debilkę. Zresztą Tyler tez tak kiedyś o niej sądził, ale widać dobrze obrobiona laska czyni cuda i zaciemnia umysł ;p
Co do Carica to chyba shippują ich ci co uważają, że jak ma z nim dzieci to powinna z nim być. Ewentualnie ci co jej nie lubią i nie chcą jej ze Stefanem.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Chore, że Carica shipują, a Valerie to wg większości suka, która niszczy im Sterolinei w ogóle na stos z nią. Najwyraźniej na kogoś działa ta gadka o świętej, idealnej Caro.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Paskudna to już bez przesady. Dzieciak jak dzieciak. Widziałam brzydsze.
Co do Carica to ja też widziałam jak ich shippują oraz filmiki o historii ich miłości. Oczywiście zaczynamy od 6. sezonu i pomijamy momenty gdy on ją torturuje i zabija jej ojca.

Moim zdaniem Klaroline fans posikaliby się z radości gdy Klaus adoptował bachory Caroline i razem z nią je wychowywał.
Gdzieś tam coś mi mignęło w wypowiedziach Plec, że Klaus będzie miał nową miłość w tym sezonie i może to być ktoś ważny z TVD. Zgadnijcie kto to może być?

Co do Cami to z wywiadów z Comic Con wynika, że będą ją wspominać i takie tam, więc może być np. jakaś nowa scena nagrana jako wspomnienie, ale Cami już nie wróci. Natomiast niestety Narducci powiedział, że wiedźmy jak wiemy można przywrócić z martwych w NOLA, więc bardzo mi przykro, ale sralińska-mądralińska pewnie za jakiś czas się pojawi.

Jess - o - (0 sekund temu)

No właśnie, zwłaszcza, że na miniaturce wygląda bardzo przyjemnie. Plus to są zdjęcia z innego filmu, dzieci się szybko zmieniają, więc może teraz wyglądać trochę inaczej.
Nate się ogolił i wszyscy, łącznie z jednym reżyserem TO o tym mówią :D

qvpnt - o - (0 sekund temu)

jak można mówić że dziecko jest paskudne, no kur wa.. to tylko mała dziewczynka, według mnie jest urocza. jak dorośnie to wtedy sobie ocenisz czy podoba Ci się wizualnie czy nie, ale żeby nazywać 8latke(?) brzydką to trzeba być mało inteligentnym :x

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

Romanse Vincenta mnie za to bardzo ciekawią

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

ta dziewczynka co ma grać teraz Hope jest paskudna nie jest an podobna do heyley ani do klausa paskudne to dziecko jest

qvpnt - o - (0 sekund temu)

i w ogóle 100 lat Nejt <3

LoveMikaelson - o - (0 sekund temu)

Nate się ogolił czyli Kol wraca!!!

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Ja na jednym portalu weszłam w komentarze dotyczące 7x22 i 90% to były zdjęcia Carica i "małpiatek", a jakieś 10% o Damonie i Enzo ;DD.

Jess - o - (0 sekund temu)

Nieeee, ta patologia mnie ominęła akurat. A na tumblr już widziałam ludzi zachwycających się Nołpem, Hayley w różnych konfiguracjach, różnymi homozwiązkami, uwielbiających daną postać, nienawidzących daną postać, nawet chyba jakiś Bamon i Bonenzo też mi mignął przed oczami, ale Caro z córkami i Alarikiem nie. Ile mnie w życiu omija, serio.... Teraz jest dramat, bo Leah napisała na twitterze, że jest w Atlancie. Jej fani się jarają, osoby neutralne zauważają, że jej obecność w mieście nie oznacza, że cokolwiek nagrywa. A i reżyser wstawił zdjęcie Daniela, Josepha i Charlesa czytających scenariusz z podpisem " nic zaskakującego, ale gdyby przesunąć trochę w lewo". No i się już cieszą wszyscy, bo pewnie tam Candice siedzi...

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

No co Ty, nie widziałaś tych wszystkich zdjęć Caricowej rodzinki z podpisami typu "So sweet"? :D

Jess - o - (0 sekund temu)

Wątpię, żeby Caroline z bachorami podniosła oglądalność, skoro tyle ludzi się zraziło do TO już po pilocie, ponieważ pojawił się wątek dziecka. Ale chyba Klarolinowcy nie za bardzo lubią i Hope i dzieci Caro, bo wg nich rozdzielają jedyną, prawdziwą miłość.

Na TCA powiedzieli, że są bardzo małe szanse na kontynuację serialu z Claire, ciekawe czy w takim razie zobaczymy Rebekę w większej liczbie odcinków. Po cichu na to liczę :)

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Nie sądzę, że oglądalność by się zwiększyła po śmierci Hayley, bo czy chcecie czy nie ona też ma dużo fanów.
No ale tak dajmy Selenę Gomez i Łowczynię Penisów z TVD z jej małymi małpiątkami, a oglądalność zaraz wzrośnie tylko szkoda, że poziom spadnie.

Jess - o - (0 sekund temu)

Kiedyś natrafiłam na Olivię Holt w gazecie i się zastanawiałam czy nie jest jakoś spokrewniona z Claire :)

Annie, przecież prędzej umrze Klaus i Elijah niż mamusia roku. Ona jest bardziej niezniszczalna niż pierwotni.

Annie1602 - o - (0 sekund temu)

Większą oglądalność może być jak umrze mamcia roku...

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

Albo Hope ewentualnie dużą nastolatkę by mogła zagrać Olivia Holt też by była ok i może oglądalność by się poprawiła i by był pełny sezon

bloodyhell - o - (0 sekund temu)

Nie wiem czy ten serial potrzebuje jeszcze większego grona rozchwianych emocjonalnie nastoletnich fanek. A takie niewątpliwie przyciągnęła by Gomez. Coś mi się wydaje, że już wystarczy tych, które i tak namiętnie spamują Plec wiadomościami o romanse między postaciami, które co najwyżej powinny się przyjaźnić...

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Gdzieś było w ogóle coś powiedziane, że Hope zdąży dorosnąć? XDD

LoveMikaelson - o - (0 sekund temu)

Może i by zwiększyła ale stacji na nią nie stać. Selena jest najwięcej obserwowaną osobą na instagramie i pewnie nie chciała by pracować dla Julie

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

to jak nie Freya dla Vincenta to kto strasznie jestem ciekawa kogo dadzą dla Vincenta a tak poza tym nie wiem co po niektórzy mają do Seleny Gomez fajnie gdyby grała Hope i oglądalność by się zwiększyła :D

Gone_Girl - o - (0 sekund temu)

Według mnie żadna nie przebije Niny Dobrev z pierwszych sezonów Pamiętników. Zresztą do teraz jest bardzo ładna według mnie i nie potrzeba jej do tego jakiegoś wyrazistego makijażu. Jak widziałam jej zdjęcia z planu Flatliners ostatnio to nawet fajnie wyglądała w minimalnym makijażu , byle jak spiętych włosach w workowatej bluzce i spódniczce i japonkach ;p Ładnemu we wszystkim ładnie. I nie twierdzę że jest najbardziej naturalna ze wszystkich aktorek , bo to nieprawda. Zresztą rzadko która aktorka czy aktor nie mają na koncie żadnej korekty, widać, że niektórzy zaczynają się poprawiać wcześniej niż inni. Nina mogła już coś kombinować z ciałem czy twarzą bo czasem mi też coś nie pasuje jak ją widzę ( całkiem niepotrzebnie wg mnie), no ale co zrobić? ;p Jej ciało ;p

hope2243 - o - (0 sekund temu)

W sumie nie przejmuję się tak bardzo tym kto będzie grał hope jak tym ,że dużo czasu zostało do premiery 4 sezonu TO ;((

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Może sobie odessała tłuszczyk z brzucha i w cycki kazała wstrzyknąć? Zawsze to naturalniejsze niż silikon ;p

Jess - o - (0 sekund temu)

Faktycznie, ale ona chyba nie ma nigdy kostiumu/stanika, który by jej tych piersi nie spłaszczał :( Tu wyglądają na sztuczne, ale szczerzę to się na sylikonach nie znam... W tym odcinku nad jeziorem (6 sezon) straszny miała kostium, o wiele za małą miseczkę i złe to wyglądało, ale niektórzy sądzą, że wylewające się piersi ze stanika są seksi, i noszą takie "bułeczki" i piersi pod pachami. Ale czego się spodziewać w kraju, gdzie rządzi Victoria Secret, firma która uważa, że kobieta zaczyna się od obwodu 75 i kończy na czterech rozmiarach.


No pewnie, bo przecież ludzie oglądają TO, żeby patrzeć na romanse Vincenta. Z Freyą mieli szanse z Luckiem, nie byłam jakąś fanką tego shipu, ale faktycznie fajnie do siebie pasowali.

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

@Izka Vincent i Freya mają mieć romanse, ale nie ze sobą. Oddzielnie.

Znalazłam jeszcze jedno foto Dobrev z mega wielkim cycem: https://www.instagram.com/p/BAWOpudvjwP/?t aken-by=riawnacapri Tak jej coś urosły pod koniec piątego sezonu chyba.

qvpnt - o - (0 sekund temu)

moim zdaniem 'aktorstwo' Seleny jest na poziomie jej urody :x

wygląda jak 12latka z cyckami

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Od kiedy uroda jest ważniejsza niż poziom aktorstwa? XDDDD

reden9595 - o - (0 sekund temu)

1. Selena w TO? To dno aktorskie.
2. Ani do Klaus podobne ani do Hayley
3. Ma zbyt slodki typ urody na Hope.

Claire - o - (0 sekund temu)

Julie nie stać na Selene xd
A co do Niny to widziałam to zdjęcie i zastanawiałam się nad tym samym. Na początku myślałam, że to photoshop i po prostu dokleili jej twarz do innego ciała. Wygląda trochę karykaturalnie.

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

Vincent i Freya romans ta Julie Plec to ma pomysły jak niby oni by mieli coś razem tworzyć skoro to Vincent przyczynił się do ego że ona i jej rodzeństwo są w trumnach bo dał Marcelowi Serum no i Vincent gardzi Freyą po tym co zrobiła Davinie

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

na pewno Selena Gomez jest ładniejsza niż Dobrev i Tonkin ona akurat nadawała się by na Hope

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Gomez w TO XDDDDDDD

qvpnt - o - (0 sekund temu)

nie no, chyba zawsze miała takie, a to bikini jest strasznie opięte, więc cycki idą w górę i wydają się większe

ale strasznie staro z twarzy wyszła

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Taa Gomez - jeszcze tej debilki tu brakowało.

Nie wiem jak można być jednocześnie podobnym do Tonkin i do Dobrev. To zupełnie inny typ urody. Co do Dobrev to ona ma bary jak chłop na budowie. Widać to jak z uporem maniaka pozuje tyłem. Ogólnie to się zastanawiam czy ona sobie jakiś czas temu nie powiększyła piersi, bo w tej chwili to ma takie cyce jak balony - większe od głowy i jednocześnie bardzo szczupła jest w pasie i też żebra jej widać. A do tego ma dużą dupę. Jakoś dziwacznie to wygląda i podejrzanie razem:
http://funkyimg.com/i/2eSeK.png< 13>
Niby fajne zdjęcie, ale mnie się jej sylwetka nie podoba.

qvpnt - o - (0 sekund temu)

XD

Izka12045 - o - (0 sekund temu)

fajnie by było jakby dorosłą Hope zagrała Selena Gomez

Jess - o - (0 sekund temu)

Widzisz Adria, a mi mówią, że jestem do niej podobna :( A jak się oburzam to trochę spuszczają z tonu i twierdzą, że strzelam takie same miny. Chociaż w czasie drugiego sezony VD koleżanka twierdziła, że jestem podobna do Niny jako Katherine jak coś opowiadam :D To chyba wolę to :D

Dziecko co grało Nołpa było nieładne (jak większość dzieci), plus widać, że czuło się źle przed kamerami. Okropny casting. Nie mogli ogarnąć jakiegoś dziecka co jest mniej strachliwe i dobrze się czuje wśród obcych?

Adria - o - (0 sekund temu)

Fibs ma bardzo wulgarny typ urody,niektorych pewnie taki typ kreci. osobiscie uwazam,ze Danielle czy Dobrev sa duzo piekniejsze i naturalniejsze.
co dp dzieciaka,podobny absolutnie do nikogo,ale grac na bank bedzie lepiejcod Fibs -trudno grac gorzej xD
btw wg mnie ci co grali nolpa,blizniaki,nie byly ladne..

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

A mnie się właśnie te "pućki" nie podobały.

Jess - o - (0 sekund temu)

Pomimo tego, że jej nie lubię to bardzo ładnie wyglądała w pierwszym, a nawet drugim sezonie. Ale teraz nie wiem czy to charakteryzacja, ale raczej jej gwałtowny spadek wagi sprawił, że bardzo wyostrzyły jej się rysy twarzy i wygląda średnio. Zniknęły te fajne pućki, które jednak dodawały jej uroku. Bardzo chuda sylwetka, słabe włosy (a przecież miała bardzo ładne, gęste), ogólnie wydaje się jakby była przemęczona. W ogóle jej uroda wg mnie jest dyskusyjna, dla wielu osób była piękna i cudowna, a dla mnie zawsze miała w sobie coś odpychającego. Ale to kwestia gustu. Dla mnie Danielle jest super piękna, po prostu idealnie urocza twarz, pomimo tego, że jestem hetero mogę patrzeć na nią godzinami. Jej figura jest średnia, ma dosyć spore uda, małe piersi, wcięcie w talii też mogłaby mieć większe, ale ostatnio na zdjęciach wygląda naprawdę super seksownie. Dla jednych uroda Tonkin i sylwetka jest super atrakcyjna, bo lubią chude i bardzo szczupłe, a dla innych Danielle, co w sumie jest dosyć krępa i niska (szczerzę to wątpię, żeby oba miała aż 160, raczej bym stawiała na 156-8). Jeszcze inni uwielbiają figurę Niny, a słyszałam opinie, że ma męskie ramiona i krzywe nogi...
A dziecko na innych zdjęciach wygląda spoko. A może z niej wyrosnąć bardzo ładna dziewczyna. Albo też bardzo brzydka. Nie przewidzi się. Taka np. Miriam McDonald straszyła jak była mała, a później laska z niej wyrosła.

LoveMikaelson - o - (0 sekund temu)

Phoebe jest przepiękna

harry92 - o - (0 sekund temu)

Dziecko na pewno ładniejsze i bardziej utalentowane niż Phoebe.

hope2243 - o - (0 sekund temu)

Jest śliczna ,mi chodzi o charakter xd Haylay momentami wykorzystuje swój potencjał,ale zazwyczaj gra taką apatyczną ;)mam nadzieję ,że w 4 sezonie dadzą jej szansę by mogła się popisać w roli super mamy ;3

Claire - o - (0 sekund temu)

Sorry ale to dziecko jest brzydkie.

I_always_win - o - (0 sekund temu)

Co wy chcecie Phoebe jest prześliczna! :D za to dziewczynka nic specjalnego :/
A nazwisko to ma debilne

hope2243 - o - (0 sekund temu)

Niech będzie po tatusiu ,bo jak będzie za mamą to będzie tragedia .

hope2243 - o - (0 sekund temu)

Niech będzie po tatusiu ,bo jak będzie za mamą to będzie tragedia .

Nynaeve - o - (0 sekund temu)

Jest podobna trochę do Klausa i niestety dla dziewczynki oznacza to, że jest mało urodziwa. Mała Hope przynajmniej była ładna ta to trochę taka bida z nędzą.

Jess - o - (0 sekund temu)

Sądzę, że na 90% gra lepiej niż Tonkin, więc... :D Bardzo skrzywiona na tym zdjęciu, ale widziałam inne i taka sobie dziewczynka zwyczajna. Ale często dzieci grają dobrze i naturalnie, nawet jeśli w dorosłym życiu nie wykazują za wiele talentów. Ale szczerze wątpię, żebyśmy jej widzieli aż tak dużo. Dzieci i zwierzęta są bardzo kłopotliwe przy kręceniu.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Ani ona serialowych rodziców nie przypomina, ani tej małej Hope, ale pozostaje nadzieja, że gra fajnie ;)

bloodyhell - o - (0 sekund temu)

Przy odrobinie dobrej woli to grymas niezadowolenia po Klausie ^^

Nefin - o - (0 sekund temu)

Nie widzę tu podobieństwa ani do Hejli ani do Klausa, szkoda.

klausmikaelsonsfan - o - (0 sekund temu)

Odgrywanie cech Klausa może być trudne

klausmikaelsonsfan - o - (0 sekund temu)

Pokładam wielkie nadzieje w tej dziewczynce

Annie1602 - o - (0 sekund temu)

Ale oczywiści, poczekamy i zobaczymy :D jak to naprawdę będzie wyglądać.

Annie1602 - o - (0 sekund temu)

Trochę sie zawiodłam wyborem nowej Hope, nie jest za bardzo podobna. Cos czuję, ze scenarzyści super-hiper dzieciaka. Okaże się będzie silniejsza niż oni wszyscy. Będzie bardziej przerysowane niz w Czarodziejkach.[Mam nadzieję, ze jednak się myle.]

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2021 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.