Co wydarzy się w The Originals po druzgocącym finale?

Claire    21 maj 2016    49
Producent wykonawczy Michael Narducci udzielił wywiadu portalowi TVGuide i zdradził, co wydarzy się w The Originals, gdy Mikaelsonowie nie są już u władzy.


Jaki jest status Mikaelsonów na początku 4 sezonu?
Michael Narducci: Rozmawialiśmy o przepowiedni i o tym, w jaki sposób Mikaelsonowie upadną. Próbowali powstrzymać tę przepowiednię przed spełnieniem i się im nie udało. Rodzina upadła. Rebekah jest przeklęta i stanie się rozpruwaczem. Freya jest otruta i umrze. Elijah i Kol zostali ugryzieni i nie ma na to lekarstwa. [Wszyscy zostali połączeni z] Klausem, [który] został przebity ostrzem Tunde, które jak wiemy, powoduje niezmierne cierpienie i agonię, umieszczając [Klausa] w wywołanej bólem śpiączce. Został zamurowany w nieujawnionym grobowcu. Pod koniec naszego sezonu Marcel i Hayley są jedynymi, którzy pozostali. Marcel w pewien sposób triumfuje, mimo że stracił ludzi, których kocha, wliczając w to swoją byłą rodzinę. Hayley ze swoją córką jest strażnikiem tych śpiących wampirów i ucieka. 4 sezon jest pełen możliwości. Możesz zdecydowanie przyjąć, że po jakimś czasie te śpiące giganty się obudzą i nie będą szczęśliwe. Nastąpi zjednoczenie tych wszystkich postaci. Co stanie się potem, zostawiam do przemyślenia i przedyskutowania fanom. Mamy zaplanowane kilka ciekawych rzeczy.


Czy Marcel jest teraz czarnym charakterem?
Narducci: Nigdy nie myślałem o Marcelu jak o czarnym charakterze. Ma swój własny kodeks honoru. Chce tego, co najlepsza dla Nowego Orleanu, nawet jeśli oznacza to, że musi ukarać i stracić ludzi, którzy próbowali zakłócić spokój, który ustanowił. Jest przywódcą. Z pewnością ma swój punkt widzenia, a Mikealsonowie w pewnym sensie to zniszczyli. Zrobili coś, co według Marcela było moralnie karygodne. Teraz się zemścił. Zażądał swojego miasta i zdobył władzę. Marcel nie stanie się powoli nią owładnięty. Wciąż jest tym samym facetem. Jest tylko silniejszy i bardziej potężny. Już nigdy nie będzie musiał się wycofywać. To jest dla mnie najbardziej interesujące, opowiedzenie historii dziedzica Klausa Mikaelsona, który urósł w siłę i jest teraz najpotężniejszą istotą na świecie. Będziemy oglądać jak, odzyskuje swoje miasto i staje się królem. Jak się zachowa? Jak uniknie pomyłek, które popełnił jego „ojciec”?


Vincent wydaje się być nieufny wobec nowej siły Marcela. Jak to napięcie urośnie w nowym sezonie?
Narducci: Vincent, jako w pewnym rodzaju szeryf, przywódca czarownic i osoba, która wierzy, że robi dobrze, zamierza upewnić się, że Marcel nie pójdzie w ślady Mikaelsonów. Z powodu swojej pozycji lidera już nigdy nie usunie się na bok i nie pozwoli na niesprawiedliwość w mieście. Zamierza chronić Nowy Orlean i jeżeli oznacza to sprzymierzenie się z Marcele, niech tak będzie. Jeżeli oznacza to przeciwstawienie się mu, również to zrobi.


Hayley zamierza wyleczyć Elijah, Kola, Freye i Rebekę, ale kto uratuje Klausa?
Narducci: Nie wiem, czy powinieneś założyć, że to Mikaelsonowie uratują Klausa. Może jest inna osoba, która go uratuje. Może Klaus sam siebie uratuje. Może ktoś zdecyduje, że na świecie jest wielki problem i Klaus Mikaelson jest jedyną osobą, która może pomóc nam sobie z nim poradzić.


Właśnie dowiedzieliśmy się, że The Originals nie powróci aż do następnego roku. Jak to przesunięcie wpływa na twoje plany dotyczące 4 sezonu?
Narducci: To w ogóle nie ma wpływu na historię, którą opowiadamy. Myślę, że to będzie pokręcona przerwa dla fanów serialu, ponieważ wiemy, że zakończyliśmy pewnym cliffhangerem. Będziemy mieć przeskok czasowy pomiędzy finałem i nowym sezonem. To doświadczenie w przeskoku czasowym będzie podobne do tego, co czuje publiczność. Dla mnie, w pewien sposób, to naprawdę ma sens.
to, the originals, pierwotni, 4 sezon, spoileryKategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (49)
viktoria_shadowhunter - 13 grudzień 2016 o 18:38:13 - (862 dni temu)

dziewczyna pod spodem usunęła kanał jak coś

patixx - 30 czerwiec 2016 o 12:44:26 - (1029 dni temu)

Cześć mam do was prośbę jak do koleżanek i kolegów. Ostatnio założyłam kanał na mój kanał i być może dali suba jeżeli będzie wam się podobał. A i jeszcze przypomnę ze dopiero co zaczęłam ale mam mnóstwo planów co do różnych filmików :)
A więc zapraszam na mój kanał -------

https://www.youtube.com/channel/UC 1VOFPP5P-FecTajGow65mw

Izka12045 - 19 czerwiec 2016 o 16:09:46 - (1039 dni temu)

hej słuchajcie mam pytanko nie wiecie czy można kupić gdzieś taki sam wisiorek jak ma Freya ?

szulu - 4 czerwiec 2016 o 0:05:23 - (1055 dni temu)

Niewdzięczna. Zrobili z niej idiotkę, jak przyszły ją bohaterki zabić, to pierwsze co każdy na jej miejscu wyrwałby eobie serce. Wtedy te magiczne zabawki by jej nie ruszyły, ale oczywiście musiała walczyć uczciwie. Na upartego ona jest teraz wolna, bo ją zostawili w tym pustym domu, po ustaniu działania usypiacza powinna uciec. Pytanie tylko czy będzie miała plan, czy raczej usunie się w cień. No bo teraz po śmierci Cami, Daviny i odejściu Marcela i Vincenta Mikaelsonowie potrzebują nowych sojuszników. Aurora by się nadała, bo ma w Ameryce tyle fanów co Kai. Btw, gdzieś tam czytałem, że ta Marokańska wiedźma od klątwy Rebekhi ma pomagać Hayley.

Jess - 3 czerwiec 2016 o 23:34:19 - (1055 dni temu)

Fajnie by było jakby Aurora wróciła. Polubiłam jej postać i sądzę, że nie była czarnym charakterem, człowiek mógł jej kibicować, a czasem współczuć. A aktorka bardzo dobra, świetny akcent ma, niektórych irytuje jej wysoki głos, ale mi się bardzo przyjemnie jej słuchało. Jak torturowała Klausa to specjalnie oglądałam parę razy żeby posłuchać jak mówi do niego kwestie gdzie powtarza ze trzy razy słowo "wicked". Albo ten jej tekst, że Rebekah ma na dnie morza ma towarzystwo małych krabów :D czy jak Luciena gasiła jak jej proponował serum.

Nynaeve - 3 czerwiec 2016 o 12:32:56 - (1056 dni temu)

Ale ona nie musi go uwolnić, żeby do siebie wrócili tylko np. żeby się dowiedzieć gdzie jest jej brat albo żeby zabić Elijaha, żeby jej brat też umarł i nie musiał cierpieć. Taki był jej plan wcześniej. Moim zdaniem nie bez powodu nie uśmiercili ostatecznie Aurory i Tristana.

szulu - 3 czerwiec 2016 o 11:04:06 - (1056 dni temu)

Było powiedziane że to nie Hayley go uwolni, ale tyle się między Klausem i Aurorą stało się już chyba zbyt wiele, żeby do siebie wrócili.

Nynaeve - 3 czerwiec 2016 o 9:08:43 - (1056 dni temu)

Ona raczej nie wie jeszcze czy będzie czy nie, ale jeśli będą ją chcieli to wróci do serialu, bo w sumie nie wiadomo co się stało z Aurorą. Nigdzie nie było powiedziane, że ona została zabita. Może być też tak, że to ona uwolni Klausa. W sumie może tak być, bo tylko Elijah (chyba) wie gdzie jest Tristan w oceanie. Albo będzie chciała zabić Elijaha to też musi go najpierw wybudzić z tego snu.

szulu - 1 czerwiec 2016 o 14:17:18 - (1058 dni temu)

Z tego można wywnioskować, że nie będzie jej w 4 sezonie?
https://www.youtube.com/watch?v=6BqK0D zesvg

Nynaeve - 30 maj 2016 o 19:50:47 - (1059 dni temu)

Przecież te pytania w wywiadach to podają chyba sami producenci, bo nigdy nie ma niewygodnych pytań.

W sumie to żałuję, że na Rebekę nie zadziałała ta jej klątwa, bo gdyby zaczęła się naparzać z Marcelem to byłoby ciekawie. No i przy okazji mogłaby mu wytknąć jego hipokryzję.

Adria - 29 maj 2016 o 21:56:56 - (1060 dni temu)

Myślę, że Julie udziela tylko wywiadów zaufanym dziennikarzom - czyli tym, co mają zapłacone, by napisać pochwalne rzeczy o TVD/TO.

I tak dobrze, że nie powiedziała, że szkoda jej było kasy na Davida Andersa. ;p

Że już nie wspomnę, że jakoś od s4 Julie musi pewne zawiłości fabuły i niedociągnięcia tłumaczyć na twitterze/w wywiadach, bo z seriali one nijak nie wynikają. Fani próbują tworzyć piętrowe teorie, po czym Julie mówi "aa, bo tak" i tyle. ;/

no i to jej nieszanowanie kanonu z poprzednich sezonów. Czasem jak się słyszy o bzdurach przez nią wymyślonych, to człowiek ma wrażenie, że czyta bardzo słabego i niekanonicznego fica do TVD. Jak np. ciąża srejli, ciąża Caroline, Eliasz w NOLA aż do 1919 (?) zaprzyjaźniony z Klusełem, Rebekah wzywająca Mikaela, Damon i Henry, Lily Salvatore, Valerie, 1994 i akcja Damona z Zachem i jego ciężarną murzynką, Amara i Silas.. długo wymieniac.

Jess - 29 maj 2016 o 21:46:00 - (1060 dni temu)

Mnie najbardziej bawi, że skoro ukarał Kola, pomimo tego, że wiedział o tym, że Kol jest pod wpływem przodków i dlatego zabił Davinę (chyba można to porównać do zauroczenia, dana osoba nie ma kontroli nad tym co robi), to można stwierdzić, że postanowił ukarać całą rodzinę Mikaelsonów. Ale w takim razie powinien zabić Rebekę, ale ona jako jego była dziewczyna ma immunitet, a Kol jako chłopak Daviny już nie :D Serio próbuje rozgryźć postępowanie Marcela od paru dni i nic mi nie pasuje. Więc albo to typowe zagranie Julie, żeby zrazić widzów do bohatera, albo Julie pisała odcinek na kolanie, będąc pod wpływem. Że też w żadnym wywiadzie nigdy żaden dziennikarz im tego nie wytknie. W sensie nielogiczności.

Chociaż czego ja chce, kiedyś Julie (mnie więcej koło finału 2 sezonu VD) na pytanie gdzie się podziewał John Gilbert kiedy jego córkę mordowali odpowiedziała: nigdzie, aktor był w Australii. Chodziło o te parę dni między akcją z Isobel, a pojawieniem się jego w dzień składania ofiary. Mogła odpowiedzieć, że John poszedł szukać innego sposobu na ocalenie córci, ale po co skoro można się wytłumaczyć, że aktor biegał z kangurami.

killjoy - 29 maj 2016 o 21:25:55 - (1060 dni temu)

Głównym argumentem Marcela była Davina.
To ciekawe, ze potem ugryzł osobę, na ktorej jej najbardziej zależało. Marcel był żałosny.

Camomille91 - 29 maj 2016 o 17:45:44 - (1060 dni temu)

No i gitara, w końcu Kol wraca na stałe :D Jeszcze tylko Beka i jestem szczęśliwa. no i jak najmniej crossoverów z tvd chyba ze ze Sztefynem :P

Jess - 29 maj 2016 o 12:21:56 - (1061 dni temu)

Narducci powiedział też kiedyś, że Danielle odchodzi ze stałej obsady, ale to nie znaczy, że nie pojawi się gościnnie.
Mam nadzieje, że Nate faktycznie w końcu będzie w stałej obsadzie, bo na razie to tylko powtarzają osoby z konwentu, że tak powiedział. Czekam na oficjalną informację. Jeśli tak to otwieram szampana, bo w końcu to będzie serial o pierwotnych. No i Nate taki piękny. Mam nadzieje, że nie spocznie na laurach i nadal będzie chodził na siłownie, żebyśmy mogły oglądać jego seksowne mięśnie w tych obcisłych koszulkach :D A i że Rebekah wróci na dłużej. Może być nawet w ciele czarownicy, czy jakimś innym, byleby była. Maise też fajnie grała, ma piękny akcent i jest bardzo ładna.

szulu - 29 maj 2016 o 11:15:07 - (1061 dni temu)

Davina ma sporą szansę wrócić. Pelc kiedyś gadała, że jej historia nie została zakończona, a dzisiaj znalqzłem Tweet Narducciego, że przodkowie nie zostali zniszczeni, tylko odcięci od żywych. Więc Davina nadal istnieje
https://mobile.twitter.com/Mic haelNarducci/status/731536100750041090

szulu - 29 maj 2016 o 10:56:43 - (1061 dni temu)

A o Rebece coś wiadomo? Czy znowu głupotę wymyślą, że na nieuleczalne ugryzienie będzie lekarstwo, ale klątwy jakiejś marokańskiej wiedźmy do wynajęcia nikt nie będzie umiał odkręcić?

Izka12045 - 29 maj 2016 o 9:22:12 - (1061 dni temu)

Kol w stałej obsadzie niech Davina wraca i Kolvina będzie to będzie istny raj na ziemi :D

inka980 - 28 maj 2016 o 23:53:30 - (1061 dni temu)

Kol w końcu jako głowny bohater od przyszłego sezonu :) <3

Adria - 28 maj 2016 o 22:04:47 - (1061 dni temu)

@Jess - no ale musiała jakoś, nomen omen, zaspokoić fanów haylijah przed tym, jak położyli Eliasza lulu do trumny. Stąd mizianki.
A swoją drogą pewnie nie mieli pomysłu, dlaczego niby Kol miał się przestać fochowac na rodzinę, ktora 1000 lat miała go w dupie.

szulu - 28 maj 2016 o 10:03:20 - (1062 dni temu)

Pelc specjalnie chciała Marcela obrzydzić fanom, bo ludzie zaczęli brać jego stronę, a nie jej ukochanego hipokryty. To mnie wkurwia najbardziej, że nie ma co się przewiązywać do żadnej postaci, bo jak Placek będzie chciał, to ją obrzydzi przez debilne zachowania.

Nynaeve - 28 maj 2016 o 0:47:04 - (1062 dni temu)

Mnie w tej scenie tylko Elijah obrzydzal.

szulu - 27 maj 2016 o 23:04:57 - (1062 dni temu)

Ona ogólnie ma głos nieprzyjemny.

Jess - 27 maj 2016 o 22:36:46 - (1062 dni temu)

Kol został ukarany bo powiedział niewygodną prawdę, Marcel go zawsze nienawidził, więc za to i za posuwanie Daviny Kol był pierwszy do odstrzału. Przecież w poprzednim odcinku jak Josh się zapytał czy zamierza zabić i wszystkich i z naciskiem, że Kola też to Marcel potwierdził.
Nadal mi się nie podoba, że Kol tak szybko zmienił zdanie odnośnie rodziny, bo to kompletnie, kłóciło się z tym co było odcinek wcześniej. Zamiast pokazywać miziających się Hejli i Elijah to mogli dać scenę gdzie przynajmniej w paru zdaniach tłumaczą to, że Kol jest teraz wielkim przyjacielem Frei. Chyba, że nawet scenarzyści nie mają na ten temat logicznego wytłumaczenia. Czytałam też opinię, że Kol po prostu się przyczaił i postanowił zemścić się w jakiś sposób później, tak na Rebece za wydanie go. Ale bardzo wątpię. Nadal żałuje, że Kol przynajmniej nie dał Elijah po mordzie jak Finnowi.

Ahhh i generalnie Amerykanie chyba też nie przepadają za Hejli, bo na vampirzej wikipedii pod stroną o Hejli ludzie opisują jak ich scena łóżkowa obrzydziła. Nie jesteśmy same :D A na stronie Fibi piszą, że ma okropny akcent amerykański.

gigigold - 27 maj 2016 o 21:32:18 - (1062 dni temu)

Kol zawsze był niby na przekór z rodziną, ale koniec końców mu na niej zależało. I przynajmniej powiedział to co chciał, nie gryzł się w język tylko dlatego, że Marcel był silniejszy.

LoveVampire - 27 maj 2016 o 21:20:21 - (1062 dni temu)

Szulu- no niby Kol podskakiwał do ,,wszechmogącego''teraz Marcela, ale po prostu był szczery. To trochę wyglądało, jakby Marcel go ukarał za to, że Kol się wypowiedział, a do tego każdy powinien mieć prawo.

szulu - 27 maj 2016 o 20:42:07 - (1062 dni temu)

Vincent dał Marcelowi serum, a potem płacz, że zabił Mikaelsonów i Strix. A czego oczekiwał? Że Mikaelsonowie grzecznie przeproszą i odejdą? Czy że Strix zignoruje zagrożenie dla ich stworzyciela i grzecznie siedząc będą się modlić o łaskę Mwrcela?

Marcel postąpił ok, nie mam mu nic do zarzucenia. Kol po raz kolejny prawie zginął tylko przez swoją głupotę. Marcel nie obrał go za cel, chciał Eliego, który sobie na to zasłużył. Kol chociaż odcinek wcześniej pragnął spełnienia przepowiedni, bronił hipokryty. Kozaczył i oberwał, jego wina.

Klausa trochę rozumiem, bo jakim hipokrytą Eli by nie był, zawsze stał za nim, więc go bronił. Marcel nie chciałby smierci Klausa, gdyby ten mu wytłumaczył, że w każdej sprawie był przeciwny działaniom Elijaha, ale wolał stać za bratem.

A te wiedżmy zaraz znosu zaczną kozaczyć, że No La to święta ziemia, wampiry to zło które trzeba wytępić, bez względu na ofiary uboczne,a potem lament jakie to pokrzywdzone.

gigigold - 27 maj 2016 o 18:01:49 - (1062 dni temu)

Vincent to już wgl wykazał się brakiem logicznego myślenia. Wiedział, że Marcel mordował czarownice, nie był święty, a i tak dał mu serum i jeszcze potem narzekał...
Ja też się nie cieszę na crossy z Caro, a kiedyś bardzo lubiłam Klaroline ;p

LoveVampire - 27 maj 2016 o 17:00:40 - (1062 dni temu)

Mnie najbardziej będą boleć crossovery z TvD. A Caroline na bank się w nich pojawi, czuję to... Oby tylko bez dzieciaków, bo Hope już w zupełności wystarczy...a jak będzie ten przeskok to wyczytałam, że wcale już taka mała nie będzie i się nauczy mówić. W sumie czas najwyższy...ciekawe ile będzie już rozumiała. Szczerze? Bardziej obiecująco się zapowiada perspektywa jej jako małego dziecka noszonego na rękach, wtedy jeszcze za bardzo nie przeszkadzała, ale jak już będzie normalną dziewczynką to już może nie być tak ciekawie ;/ PLus pewnie będzie podróżowała z mamusią, więc dużo jej na ekranie będzie.
A tak na marginesie, wyczytałam, że Hayley znajdzie sobie jakąś czarownicę do pomocy, zaś czarownice z NOLA będą się buntowały przeciwko Marcelowi.Zaś na czele sprawiedliwości stanie nasz Vincent :p

inka980 - 27 maj 2016 o 15:31:48 - (1062 dni temu)

A przypomiało mi się jakiś film nagrywała 47m down :)

inka980 - 27 maj 2016 o 15:28:21 - (1062 dni temu)

Z tego co wiem to kręcili drugi sezon, chyba kolejne 13 odcinków już skończyli nagrywać. A jeszcze Claire ma dom w LA z mężem i swoim psem XD i nie chce mieszkać w Atlancie. O innych projektach nic mi nie wiadomo

Jess - 27 maj 2016 o 14:44:02 - (1063 dni temu)

Taki mały offtopik: powiedźcie mi, czemu Claire nie pojawia się częściej w TO? Znaczy ja wiem, że odeszła i tak dalej, ale obecnie na imdb jest informacja, że gra tylko w Aquairiusie (który ma tylko 13 odcinków), to co robi przez resztę roku? Przecież z czegoś musi się utrzymywać, a wątpię, żeby ten krótki serial wystarczył. Ktoś wie coś o jej innych projektach? Może jakiś teatr czy cóś?

NiKlaus - 27 maj 2016 o 11:27:04 - (1063 dni temu)

i jeszcze zwalił winę za śmierć Thieriego na Mikaelsonów, fakt Elijah wyrwał mu serce ale czy to nie Marcel nakazał zabijać wiedźmy i ludzi w ten dzień błogosławieństw co doprowadziło do śmierci Thieriego i zrobienia kamieni księżycowych dla wilków Guerra. Vincent idealnie na koniec mu podsumował

Nynaeve - 27 maj 2016 o 11:10:30 - (1063 dni temu)

Pewnie Marceluś sam obudzi Klausa, bo coś mu się dobierze do dupy z czym nie będzie mógł sobie poradzić. Zawsze lubiłam Marcela, ale w finale okazał się takim hipokrytą, że straciłam do niego cały szacunek. Widać, że śmierć Daviny była tylko pretekstem, żeby pozbyć się Mikaelsonów, którym po prostu od zawsze zazdrościł, że byli lepsi (w sensie wampirzych cech) od niego. Te jego argumenty, których używał wobec Klausa to żenada. Zarzucał mu, ze zabił bliskich jakiś tam obcych mu ludzi, a sam zabił bez zmrużenia oka siostrę swojej byłej kochanki Sophie, mordował czarownice za używanie magii, wybrał wampiryzm zamiast Rebeki, a jedno z lepszych było oskarżenie Klausa o śmierć Diego, którego zabił Mikael, który został sprowadzony przez jego "córeczkę" Davinę i nasłany na Klausa, a po drodze zarąbał większość ludzi Marcela. Oczywiście to też wina Klausa, a nie jego małej sierotki Daviny. Śmieszne jest też to, że Marcel miał w dupie to, że Elijah był odpowiedzialny za śmierć Daviny i zabicie jego i wszystkim obarczył Klausa, który w sumie nie przyłożył do tego ręki, a wręcz był przeciwny temu wszystkiemu. Tutaj dokładnie widać, że Marcelowi nie chodziło o Davinę tylko odebranie władzy Klausowi.

Teraz Marcel został sam na tym śmietniku, który zrobiły jego emo wampiry z domu Mikaelsonów. Widząc go na tym fotelu wśród tego śmieciowiska jakie tam zrobił przyszło mi do głowy określenie Marcel Trash King ;)

Camomille91 - 25 maj 2016 o 21:47:42 - (1064 dni temu)

Jestem załamana tym biegiem wydarzeń. Nie wiem co tam dzieje się w tvd, ale ręce mi opadają . Może i dobrze, że kolejny sezon w styczniu. Przynajmniej do świąt nie będę się denerwowac

reden9595 - 25 maj 2016 o 20:27:11 - (1064 dni temu)

No to jest niestety chamstwo. Fandom robi sobie nadzieje (na nie wiadomo co) a zaserwuja im taki gniot. Ja się cieszę bo nienawidzę tego połączenia . Byłam całym sercem za Klaurora i nadal jestem ;) Jednakże irytujące jest takie wykorzystywanie ludzi.

Adria - 25 maj 2016 o 19:01:09 - (1064 dni temu)

Da dupy Marcelowi i facet od razu uzna, że lepiej obudzić Kluska, niech on sobie radzi z jej nienasyconym apetytem na seks i rządzeniem się w Quarter. ;p

Powiem Wam jedno: to żałosne. Trzy lata robienia z fanów kc rozhisteryzowanych debili, ale jak co do czego przychodzi o oglądalność jest znikoma, to rzucają im ochłap. Żenada.

reden9595 - 25 maj 2016 o 13:41:43 - (1065 dni temu)

Poderwie Marcela swoim intelektem :D Od razu stanie sie potulny jak baranek. Widac kazdy musi naszej boginii ulegac.

I_always_win - 25 maj 2016 o 10:00:14 - (1065 dni temu)

Niech go uratuje Stefan jako old friend albo Caro <3 To by było takie piekne

Villandra - 25 maj 2016 o 1:16:09 - (1065 dni temu)

Camomille - dokładnie o tym samym pomyślałam. Jak nic okaże się, że Klaus coś wie o tym całym złu i wszyscy z TVD (z Caro na czele oczywiście )zaczną go szukać, żeby im pomógł. Tylko zastanawiam się jakim cudem Blondi uratuje Kluske przed Marcelem, skoro on taki niepokonany jest.... A może po prostu wybłaga na Marcelu żeby uwolnił Klausa, bo bez niego nikt sobie na tym padole łez nie poradzi.

Annie1602 - 25 maj 2016 o 0:44:49 - (1065 dni temu)

Po co ma przyjeżdżać znowu, przecież juz wie, z tam go nie ma. Chyba bedzie miała ważniejsze sprawy pomiędzy pomaganiem stefanowi a bliźniaczkami.

Camomille91 - 25 maj 2016 o 0:44:46 - (1065 dni temu)

Klaus zapała miłością do kolejnej blondi i zaadoptuje jej dzieci. Idę się wyrzygać...

Camomille91 - 25 maj 2016 o 0:44:10 - (1065 dni temu)

Bardzo bym chciała żeby to był Stefan, ale niestety.

Annie1602 - 25 maj 2016 o 0:43:28 - (1065 dni temu)

Stefan go uratuje

Camomille91 - 25 maj 2016 o 0:39:16 - (1065 dni temu)

hahahhahah jebłam:D no to już wszystko jasne! Kto uratuje Klausa? Caro oczywiście:P
"Może jest inna osoba, która go uratuje. Może Klaus sam siebie uratuje. Może ktoś zdecyduje, że na świecie jest wielki problem i Klaus Mikaelson jest jedyną osobą, która może pomóc nam sobie z nim poradzić."

Ten tekst jest na 100% o Caro i przeskok będzie o 3 lata. Ona przyjedzie do NOLA do Klausa po ratunek i zacznie go szukać. Mogę się założyć. Jprdl wiedziałam...

NiKlaus - 25 maj 2016 o 0:11:01 - (1065 dni temu)

te przeskoki w czasie są pojebane

inka980 - 24 maj 2016 o 23:52:21 - (1065 dni temu)

Tylko jedno mnie smuci .. skończą kręcić czwarty sezon nadal nie wiedząc czy dostaną piąty. A chciałabym żeby serial dostał zasłużone zakończenie.

inka980 - 24 maj 2016 o 23:50:10 - (1065 dni temu)

Teraz jak jej serial nie został zamówiony to pewnie wróci <3

szulu - 24 maj 2016 o 23:47:00 - (1065 dni temu)

Może Aurora Klausa uratuje? Please, jak Cami nie ma, to może przestanie być tak ślepy.

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2019 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.