[AKTUALIZACJA] Wyniki oglądalności 2.05 - Red Door

Mia    4 listopad 2014    83

Serwis TV By the Numbers opublikował wstępne wyniki oglądalności 5 odcinka 2 sezonu The Originals - "Red Door".

Najnowszy odcinek obejrzało 1,30 miliona widzów (0,6 w demo), czyli mniej niż poprzedni odcinek. Dla przypomnienia, 4 odcinek 2 sezonu przyciągnął przed ekrany telewizorów 1,31 miliona widzów (0,6 w demo).

AKTUALIZACJA: Ostateczny wynik to 1,09 mln widzów (0,5 w demo).

Zestawienie wyników oglądalności wszystkich epizodów dostępne będzie w Wykazie odcinków.


the originals, 2.05, red door, wyniki oglądalnościKategoria:TheOriginals > TheOriginalsInne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (83)
Discimes - 7 listopad 2014 o 21:54:07 - (2836 dni temu)

Fajny odc to i (fajna?) oglądalność? :/

Adria - 6 listopad 2014 o 22:05:28 - (2837 dni temu)

@Ianfear - no rzecz gustu, mnie Sharman irytuje wyjątkowo, bo nie umie zagrać w gruncie rzeczy kogoś innego niż Isaac (którego uwielbiam, ale nie w TO), nijak on się ma do Kola z TVD. Ale w sumie wszyscy pierwotni przeszli jakieś dziwne pranie mózgu, po prostu u Kola jest dodatkowy element zmiany ciała ;p
Co do redempszyn, to Bexy wszystko powiedziała w temacie - nie dziwimy sie redempszyn, jesteśmy zniesmaczone. Jakzeby inaczej. Urok Klausa, to, za co go pokochano, to jego zło. To był jeden z tych, którzy nie powinni nigdy odkupiać win. Wg mnie juz w S4 TVD za bardzo go zmiękczyli, ale to nic w porównaniu z ryczeniem w TVD. Inni w TO też mogą być źli, ale klaus mał być diabłem wcielonym, kimś, na czyj widok Kath pisnęła "zabij mnie", Kath - survivor. Wg mnie cała historia Kath, patrząc na nią pod kątem Klausa z TO, jest idiotyczna, bo Katherine zrobiła z siebie debila, uciekając przed Kluskiem. wystarczyłoby mu podrzucać co 100 lat dzieciaka do adopcji i już by się na nią przestał gniewać. ;p a jakby opowiedziała traumatyczne historyjki z dzieciństwa, to popłakałby z nią wspólnie. ;D

Bexy - 6 listopad 2014 o 18:45:10 - (2837 dni temu)

Ja nie jestem zdziwiona odkupieniem Klausa, tylko zniesmaczona, że w ogóle można coś takiego wymyślić i zajmowałam takie stanowisko w tej sprawie od samego początku. Nie lubię nawracania czarnych charakterów. Rozumiem trochę złagodzić, pokazać inne, lepsze strony, wrażliwszą naturę (jak w przypadku Damona, czy nawet Klausa, ale w TVD a nie TO). Po prostu nie rozumiem, dlaczego trzeba od razu go całkowicie odkupić i zrobić z niego pierwszosezonowego Stefcia-ciotę wpieprzającego wiewiórki, a niestety z tym mi się właśnie kojarzy słowo "odkupienie" w przypadku wampira. To do mnie w ogóle nie trafia i nie wiem, jak można tak bardzo zaprzepaścić wspaniały potencjał serialu o Pierwotnych. Przecież nawet z tym bachorem i Moon Moon Plec mogłaby to poprowadzić o wiele lepiej. Bękart mógłby być szybko dorastającym prawdziwym diabłem, jeszcze gorszym od ojca i Mikaela, prawdziwym diabelskim nasieniem. Mikaelsonowie staraliby się go okiełznać, lecz bezskutecznie. W końcu byliby zmuszeni go zabić, dla dobra wszystkich. Wtedy Klaus mógłby dojść do wniosku, że to kara za grzechy i w ten sposób można by wprowadzić już ten wątek redempszyn, jeśli już naprawdę jest to koniecznie. Do mnie by to bardziej trafiło, aniżeli taka ckliwa telenowela "Ma na imię Hołp", och jej. "Jest nadzieją dla naszej rodziny, jeeeej." Mnie ten serial nie przypomina mrocznego, dorosłego show, tylko niestety tanią operę mydlaną. A uważam, że mógłby być naprawdę dużo lepszy i choć od początku byłam przeciwna spin offowi (bękart spłodzony podczas pijackiego seksu z randomową idiotką, to trochę nie mój klimat), to jednak myślę, że byłabym w stanie go polubić, jeśli Plec zaprezentowałaby nieco wyższy poziom.

lanfear - 6 listopad 2014 o 17:27:19 - (2837 dni temu)

@Adria Nic nie poradzę na to, że Buzolic jako Kol działa na mnie jak płachta na byka. Ogólnie ja tej postaci nie lubię od samego początku. Nie wiem za co ludzie go tak pokochali i nie wnikam, bo każdy ma własne gusta i to jego prawo, ale Sharman ze swoim krzywym uśmiechem jest dla mnie bardziej znośny niż Buzolic, którego lubię jako faceta na konwencjach z fanami, ale jako Kola nie trawię.
Natomiast co do Klausa, który ma być zły z przebłyskami dobroci to weźcie pod uwagę, że w TVD on był jako bardzo silny czarny charakter, bo tam większość była dobra albo neutralna i to jego zło bardziej rzucało się w oczy. W TO większość jest zła i każdy zrobi wszystko żeby osiągnąć swój cel, więc to że Klaus jest groźny nie jest tak bardzo wyeksponowane, bo tam wszyscy są groźni, większość jest silna i nie trzęsie portkami przed Klausem jak ekipa z TVD. Poza tym w TVD Klaus rządził a tutaj on walczy z innymi o to co powinno być jego to też ukazuje go w innym świetle.
Jak dla mnie to w tym sezonie na pierwszy plan wysunął się Elijah co z postaci, która zawsze była dla mnie obojętna sprawiło, że go polubiłam. A serial od początku było mówione, że jest o odkupieniu Klausa, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie. Co do samego serialu jeszcze to ja też uważam, że drugi sezon jest o wiele gorszy choć zapowiadał się fajnie.

Claire - 6 listopad 2014 o 16:49:13 - (2837 dni temu)

Nsthaniel był strasznie irytujący w roli Kola, za to Daniel gra go tak, że nawet można polubić tę postać.

kivi - 6 listopad 2014 o 8:16:30 - (2838 dni temu)

@Adria, masz sporo racji w tym co mówisz, chociaż nadal bardzo lubię TO, brakuje mi czasem pierwotnego z jajami. Być może się rozmarzyłam bo zrobiłam sobie powtórkę z 2 sezonu TVD...Cholera powinna być równowaga w tym wszystkim.Brak mi ORGINALNYCH WAMPIRÓW :D

Adria - 5 listopad 2014 o 23:06:56 - (2838 dni temu)

@Ianfear - Buzolic poretretował kola dwa sezony, sprawił, że trzecioplanowa postać zdobyła ogromny fandom. Co zrobił sharman? sepleni coś pod nosem i usiłuje naśladować miny Nathaniela, a wychodzi mu podróbka Isaaca z TW, taka prawda.
Co do Klausa, jest jakiś złoty środek między płaczkiem z TO a psycholem z S2 TVD, można by ukazać Klausa z jakimiś tam słabościami, ale nadal złego Pierwotnego, a my tu zmierzamy do redempszyn, bo tak zamarzyło się Julie - nie Elijahowi. ;/
Pierwotni w TVD byli kimś (noo.. poza S4), w TO są przegrywającymi ze wszystkimi popychadłami. LOL.

syl - 5 listopad 2014 o 18:08:49 - (2838 dni temu)

Ok. Motyw odkupienia Klausa jest ale to Ejajsza jest managerem tego projektu. Ale co sam Klaus na to? Raczej ma to w d...a pomyśl dziecka spodobal mu się z powodu posiadania dziedzica a nie wizji bycia dobrym i nobliwym pierwotnym. To marzenia Elajszy wylacznie i motyw Dżul dla TO ale widzianego oczami Elajszy wlasnie.

Bexy - 5 listopad 2014 o 17:38:11 - (2838 dni temu)

Plec mówiła wiele razy, że TO jest o drodze do powolnego odkupienia Klausa. Nawet JoMo kiedyś to przyznał w jakimś wywiadzie.

syl - 5 listopad 2014 o 17:36:55 - (2838 dni temu)

To dążenie do odkupienia Klausa to wymysł Elajszy- i dla mnie- to bardziej Elajsza po tym co ujawnła Ester chce tym odkupic samego siebie a nie brata. Klaus to pewnie wie i toleruje Elajszowe wymysły.

Bexy - 5 listopad 2014 o 17:18:04 - (2838 dni temu)

bo to NIJAK pasuje*

Bexy - 5 listopad 2014 o 17:17:09 - (2838 dni temu)

@lanfear, ja też bym nie chciała, żeby Klusek był bezmózgą maszyną do zabijania i kompletnie nic nie czuł. Lubiłam i nadal lubię jego wrażliwszą część natury, ale uważam, ze w TO po prostu niszczą jego charakter i Klaus przestaje być groźnym Pierwotnym, który tylko od czasu do czasu ma "dzień dobroci dla zwierząt". Z tego co widziałam w TO (a oglądałam ten serial do 1x14) i teraz obserwuje na gifach i yt ze starego Klausa bardzo niewiele zostało i częściej jest teraz miękki, aniżeli zły. I to mnie boli. Naprawdę nie przeszkadzało mi okazywanie miłości ukochanej kobiecie, czy te pojedyncze momenty, kiedy ukazywał swoje słabości w stosunku do rodziny. Pewnie przełknęłabym nawet jego miłość do Hope, gdyby trochę inaczej to pokazali, no i sama nie wiem... przynajmniej wymyślili dla niej mniej ckliwe imię, które NIJAK pasuje do córki Klausa. Poza tym kompletnie nie leży mi (i wydaje mi się, że nie jestem w tym osamotniona) zmierzanie do redempszyn Kluska. On jest najlepszy taki jak jest (a raczej był) i nie trzeba dążyć do jego całkowitego odkupienia. Naprawdę przykro jest mi patrzeć, co robią z moją ukochaną postacią. M.in. dlatego tak nie znoszę tego serialu.

lanfear - 5 listopad 2014 o 16:50:53 - (2838 dni temu)

Wolę Sharmana jako Kola. A co do płaczącego Klausa to gdyby był tylko maszynką do zabijania to przestałabym go lubić. Fajnie że pokazują inne jego warstwy. Dzięki temu nie jest jakąś kukłą - wszystko to co robi wynika z tego jak został ukształtowany.

asiaa22 - 5 listopad 2014 o 13:01:45 - (2839 dni temu)

Moim zdaniem bezsensu bylo rozdzielenie tego na 2 seriale. Mi bardziej podobali sie pierwotni w TVD, moze jednak znow to polaczyc i nastepny sezon zrobic wspolny

kivi - 5 listopad 2014 o 12:28:45 - (2839 dni temu)

A jak mieli niby oglądać odcinek jak u nich nienadawli : ) po za tym jak na poniedziałek i CW to te 1,3 to nie taka tragedia.

Annie1602 - 5 listopad 2014 o 12:26:22 - (2839 dni temu)

Sharman wspaniały, uwielbiam goscia, Mikael on moze i jest wariatem, ale jakze zabawnym :D dla nicg ogladam :D

Adria - 5 listopad 2014 o 12:23:02 - (2839 dni temu)

Zgadzam się z Bex - TO rozpaczliwie próbuje przyciągnąć nowych widzów, a ich tak się nie udaje. Dlaczego? Bo nie pozbyli się starych wątków, które narobiły najwięcej szkód - Hejli, Cami, ryczącego Klausa - pantoflarza, Elijaha po praniu mózgu. W S2 zamiast Kola dostaliśmy sharmana, Mikaelowi zaproponowano terapię, Tatii jak na lekarstwo i jeszcze zabrano klatię na rzecz telijah. Osobiście nie mam nadal ochoty oglądać TO, chociaż Majki, Tatia i Sharman mnie nakręcali w zapowiedziach.

Annie1602 - 5 listopad 2014 o 11:55:56 - (2839 dni temu)

Dodatkowo to jest dopiero 5 odcinek, wiele może się zdarzyc.

Annie1602 - 5 listopad 2014 o 11:55:23 - (2839 dni temu)

Moze jak fani zobacza taka niska ogladalnosc, to wróca do ogladania, chociażby ze wzgledu na to, że to spin-off TVD.

Bexy - 5 listopad 2014 o 11:10:53 - (2839 dni temu)

Moim zdaniem nie ma sensu robić s3, skoro jest taka tragiczna oglądalność. Jeśli teraz jest 1,09 to ile będzie w s3? Pół miliona? Dla mnie to byłby całkowity bezsens, gdyby Plec zdecydowała się na kolejny sezon. TVD nawet teraz nie ma takiej złej oglądalności, a warto zauważyć, że to już s6, a nie s2. Natomiast z TO już w s1 było nie za ciekawie. Cóż, dla mnie to akurat trochę kiepski argument z meczem, bo każdy wie, że gdyby ten serial był genialny i uwielbiany przez ludzi, to i tak by oglądali i nie byłoby AŻ takiego wielkiego spadku. Być może za tydzień będzie trochę lepiej, ale to powiedzmy 1,2-1,3 mln, co też jest raczej średnio zadowalające. Poza tym skoro Kol, SHARMAN (który ma ogromny fandom) i Tatia nie podnieśli oglądalności (a tylko ją obniżyli) to praktycznie nie ma takiej rzeczy (oczywiście mam na myśli wątki, które Plec ewentualnie chciałaby zrealizować, a nie takie których nie wprowadzi na złość fanom), która mogłaby to zmienić.

kivi - 5 listopad 2014 o 9:38:42 - (2839 dni temu)

Jest kiepsko, ale oglądalność to jeszcze nie wszystko jeśli utrzyma sie to 0,6 i 1,3 to jest szansa na 3 sezon. Beauty & beast mimo tragicznej oglądalność na poziomie chyba 0,2 ma szanse powrócić :D

syl - 5 listopad 2014 o 9:23:40 - (2839 dni temu)

bedzie kolejny sezon TO, coś gdzies tak było, tak samo jak 7 sezon TVD -nie maja nic innego w zamian wiec czemu nie kręcic tego co mają

lanfear - 5 listopad 2014 o 9:08:41 - (2839 dni temu)

Jak tak dalej będzie to ten serial zakończy się na 2 sezonie, a szkoda, bo wiele osób tak płacze za Pierwotnymi, a teraz nie ma kto oglądać.

Annie1602 - 5 listopad 2014 o 8:53:31 - (2839 dni temu)

Wiem, ale chodzi mi, o aż tak niską oglądalność, to naprawdę słabo i mimo, iż mogl byc jakis mecz, to zbyt mała oglądalność. Trzeba chyba sie martwic. Byłoby lepiej jeśli TO by ,,przeżyło'', bo czasami wydarzenia w TO zbiegaja sie z TVD(droga strona) i lubie sobe porównywac :(

kivi - 5 listopad 2014 o 8:48:25 - (2839 dni temu)

No ,ale średnia oglądalność dla To jest trochę inna :) chodzi o sam tak gwałtowny ,nagły ,przerażający spadek : P nie mozna porównywać w liczbach oglądalności tych dwóch seriali ( przynajmniej ostatnio)

Annie1602 - 5 listopad 2014 o 7:27:27 - (2839 dni temu)

nie wiem czy normalka, bo przejrzałam cały wykaz i tak nie było. Najgorsza oglądalność w 5 sezonie(przed ostatnim odcinku) to 1.50. Wszystkie inne są wyższe.

horned_angel - 5 listopad 2014 o 4:45:54 - (2839 dni temu)

@kivi Też mu się wydaję że to z powodu meczu, z TVD też tak kiedyś było, więc to normalka :)

sarita - 4 listopad 2014 o 23:51:46 - (2839 dni temu)

Wcale , się nie zdziwię , że to jednak Klaus albo i sama Esther zabili Tatię a teraz Esther mąci Elllijah w głowie że on to zrobił.A i skąd Esther wiedziała , że Tatia to sobowtóri jej krew ma niezwykłą moc.

sarita - 4 listopad 2014 o 23:49:06 - (2839 dni temu)

Z tego co pamiętam to Elena pytała się Rebeki czy Esther też się przemieniła a Rebeka na to że nie bo nie można być i jednym i drugim.A niewykluczone , że przed przemianą Kol i Finn poznali kilka zaklęć więc teraz im , się to przydało.

alice123s - 4 listopad 2014 o 23:39:58 - (2839 dni temu)

Bexy, fabuła ostatniego odcinka niebyła taka zła. Ludzie nie oglądają bo ,,wampiryzm" się przejadł...poza tym więcej reklam niż filmu...
Nierozumieniem dlaczego tej historii niezaczeli od np.poznania Stefka z Klausem . Ewentualnie opowiedzieć o współczesnych losach ,ale nie mieszając aktorów.Jeżeli radykalnie nie zmienia czegoś w scenariuszu możne nie być kolejnego sezonu.Ktos wie ile odcinków nakręcili?

kivi - 4 listopad 2014 o 22:35:14 - (2839 dni temu)

Na tvspoilers podają że oglądalnośc 5 odcinka jest na poziomie 0.5 :( ale tak myślę ze może mieć to związek z nadawanym w tym czasie meczem.

kivi - 4 listopad 2014 o 21:51:16 - (2839 dni temu)

W sumie nie wiemy czy Finn jako najstarszy syn nie liznął magii za życia, może czarował. W końcu chciał się przypodobać mamusi. Kol na pewno czarami się interesował ( a przynajmniej czarownicami) jak o wampir, więc być może za życia też poznał jakieś tam tajniki magii.Co do Elijaha i Klausa to wątpię, Rekekah nie zdążyła :P Zresztą być może jakies umiejętności zdobywają razem z ciałami swoich ofiar.

Adria - 4 listopad 2014 o 21:46:20 - (2839 dni temu)

@syl - ja naprawdę nie wytrzymam całego odcinka TO. Moon moon, kalebokol, cami, ryczący klaus i elijah jako taki - nie na moje nerwy. Oglądam na YT fragmenty i tak czy siak się wkurzam. xD

@Ianfear, to jest Julie, tego nie ogarniesz. ;p

syl - 4 listopad 2014 o 21:24:37 - (2839 dni temu)

Adria - zrób eksperyment kiedys - zobacz odcinek bez czytania przed forum i może Ci się spodobać, bo tak to łapiesz juz nastawienie i też masz z głowy jakiekolwiek zaskoczenie
:)

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 21:24:35 - (2839 dni temu)

owszem, ale ten sam czas i cel :D

lanfear - 4 listopad 2014 o 21:24:14 - (2839 dni temu)

Nawet jak mają to w genach to raczej nie znaczy, że bez nauki potrafią robić jakieś skomplikowane zaklęcia, a oni używają magii jak chcą i nawet nieznane wcześniej zaklęcia potrafią robić.

Adria - 4 listopad 2014 o 21:21:13 - (2839 dni temu)

@syl - no domyślałam się, bo już słyszałam, że wszystko poszło w Telijah, nie w klatię. ;/
Co do czarowania, to idzie po prostu w genach, nie w linii męskiej/żeńskiej. Ten czarownik z zezem z S2 TVD na usługach Elijaha (wtedy zuego Pierwotnego) miał córkę i syna, oboje mieli magię.

lanfear - 4 listopad 2014 o 21:20:28 - (2839 dni temu)

Ale nie pod tą samą nazwą raczej.

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 21:12:54 - (2839 dni temu)

Po prostu celtowie i wikingowie mieli podobny kalendarzi i obchodzili takie same/podobne obrzedy/świeta.

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 21:10:21 - (2839 dni temu)

lanfear poczytaj. lanfear to nie tylko świeto celtyckie(owszem ich głowne, ale nie tylko oni je obchodzili).

kivi - 4 listopad 2014 o 21:07:03 - (2839 dni temu)

Czyli jednak z tymi czarownicami to jednak coś było....bo już zaczęłam wątpić. Nie wiem tylko czy to tyczyło tylko żeńskiej linii czy męskiej też...

kivi - 4 listopad 2014 o 21:05:06 - (2839 dni temu)

lanfear, bo nazwa pewnie wystarczająco egzotyczna

syl - 4 listopad 2014 o 21:04:21 - (2839 dni temu)

Adria- tobie to nie dogodzi :)

Adria - 4 listopad 2014 o 21:03:52 - (2839 dni temu)

W 3x08 Rebekah macała naszyjniki Esther i Ayany i mówiła o tym, że była szykowana na czarownicę. Jestem niemal pewna. To było tak, że elka pytała "ale skoro twoja matka była czarownicą, to ty też...?" a ona że tak, no ale wampiryzm to zniweczył. I dlatego Esther się nie przemieniła, by nadal być wiedźmą.

Adria - 4 listopad 2014 o 21:02:25 - (2839 dni temu)

mieli szansę na dobry odcinek, podobno ją spartolili.
Cami sugerująca Mikaelowi terapię. Ja pierdzielę. -_-

lanfear - 4 listopad 2014 o 21:02:19 - (2839 dni temu)

A tak na marginesie to Samhain to święto celtyckie i nie wiem czemu niby wikingowie mieli je obchodzić. No ale nic.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:59:52 - (2839 dni temu)

No gdzieś to było w 2 albo 3 sezonie, ale może to tyczyło się tylko Rebeki, coś mi się kojarzy ,że to była jakaś impreza i Elena chciała być (udawała) koleżankę Rebeki? było cos takiego czy mi grzmi :D ?

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:58:49 - (2839 dni temu)

Byla o tym mowa, ale w TO, zrobia tak jak beda chcieli i gadka, ze w TVD było tak nic nie da.

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:57:18 - (2839 dni temu)

Nie wiem gdzie wy to słyszeliście o tych czarownikach, że oni niby byli, bo ja nic takiego nie pamiętam, a raczej bym zapamiętała taki "szczegół".

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:54:45 - (2839 dni temu)

Katherine zwiewała jak chciał ją zabić, a wcześniej nie.

syl - 4 listopad 2014 o 20:54:12 - (2839 dni temu)

Klaus jako czarwonik- to by była jazda, dopiero by rozpier...system na odległosc zamiast ręcznie jak na tym ognisku w Red Door :) hehe
a ta scena swoja drogą tez dobra była, gada sobie z Hejli i w miedzyczasie- to jednemy to drugiemy łep urwie

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:53:13 - (2839 dni temu)

Ale chyba już sie przkonalismy, ze to co było w TVD powiedziane, jest dosc czesto zmieniane w TO.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:52:47 - (2839 dni temu)

Bo Tatia widocznie od niego uciekała i wcale go tak naprawdę nie kochała :D Kaska tez w sumie przed nim zwiewała i Elena...może taki urok dope...no sobowtóra

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:51:23 - (2839 dni temu)

Ja myślałam, że będzie więcej Tatii z Klausem a tu prawie nic, sekunda.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:50:49 - (2839 dni temu)

Mówiła że byli czarownikami :D tzn tak mi się wydaję :P i że po przemianie stracili moce bo stali się abberacją i złeeeeemmmm :D

Effy - 4 listopad 2014 o 20:49:24 - (2839 dni temu)

W sumie to nie wiemy czy nie byli czarownikami. Ten wątek nie był poruszany ale Rebekah coś mówiła na ten temat w TVD.

syl - 4 listopad 2014 o 20:48:57 - (2839 dni temu)

No to co Elajsza i Klaus też znają sie na czarowaniu? Bo kiedys Klaus mówił, że przyglądał sie jak matka to robiła i tyle. Nie było że sie zna na tym, ale też ta jej księgą czarów przechowują. Wiec moze?

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:48:49 - (2839 dni temu)

Może i by przyciągnęła ale po pierwsze nie żyje, a po drugie co ona miałaby tam robić skoro całe życie spieprza przed Klausem i miałaby do niego pójść? Poza tym Elijah postawił na niej krzyżyk, bo zrobiła go w balona i znowu okłamała.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:47:48 - (2839 dni temu)

No ale ile mogli by zrobić odcinków o Tati...żeby to się w lekcje historii (miłosnej) nie zmieniło W sumie dali coś (prawdę0 głupio przedstawioną i tyle. Co mogli jeszcze dodać. W sumie na dłuższą metę ciągnąc wątek z kolejnym umarlakiem to tez bez sensu

kivi - 4 listopad 2014 o 20:47:47 - (2839 dni temu)

No ale ile mogli by zrobić odcinków o Tati...żeby to się w lekcje historii (miłosnej) nie zmieniło W sumie dali coś (prawdę0 głupio przedstawioną i tyle. Co mogli jeszcze dodać. W sumie na dłuższą metę ciągnąc wątek z kolejnym umarlakiem to tez bez sensu

kivi - 4 listopad 2014 o 20:45:07 - (2839 dni temu)

Byli ludzmi? hmmm nie będę się kłócic ale kiedyś Rebeka chyba Elenie wspominała ze jako ludzie byli wiedźmami :P a na wiki zagranicznej w okienku Species mamy ?Witch (Originally/Currently no ale może ja cos kręce

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:44:46 - (2839 dni temu)

Owszem Kath by przyciągnęła więcej :D + fajny wateczek z Eliaszkim :) moj jedyny, ukochany, niespełniony fandom (*) Dodatkowo miałaby fajne dogryzki z reszta rodzinki. Tak sie rozmarzyła...

Bexy - 4 listopad 2014 o 20:44:19 - (2839 dni temu)

Być może rzeczywiście Katherine przyciągnęłaby większą widownie (m.in niespełnionych fanów Kalijah, jak i wielbicieli samej postaci), ale sądzę, że Tatia również, bo z tego, co się orientuje mnóstwo osób (niemal każdy z kim rozmawiałam na jej temat) czuje niedosyt w związku z nierozwinięciem jej wątku. Gdyby w TO naprawdę dobrze to rozegrali myślę, że część osób chciałoby oglądać ten serial dla Tatii, Klatii, no i całego tego trójkąta miłosnego z braćmi Mikaelson i Petrovą.

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:43:57 - (2839 dni temu)

Mnie Cami nie przeszkadza, ale miałam bekę z Mikaela że tak się na nią darł, że aż się opluł :D I dobrze, że wreszcie ktoś mu powiedział, że to nie wina Klausa, że jego stara dawała tyłka na boku. Jakoś tego nie skomentował.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:40:56 - (2839 dni temu)

Bo ja wiem czy dla Tati zaczeli by oglądać...toż to prehistoria TVD :D Gdyby to była Kaśka to pewnie przyciągnęłaby więcej ludzików

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:40:53 - (2839 dni temu)

Akurat watki miłosne w TO to minus. Wkurzyli mnie Elijah, chodzi o to, że zabił Tatie. Retrospekcje to lepiej wyglądają na zdjęciach. Tatia nie była fajna :( a szkoda, liczyłam na coś lepszego. Mikael zaparty. Esther totalna psychopatka i reszta wiedzm, również skoro jej na to pozwala. Jak sie skończy TO, wszyscy stana sie czarownikami czy co?? Sceny Klausa i Mikaela- walaka super. Cami irytujaca. Ależ Mikael jej sie zasmiał w twarz, totalna olewka, naszej pani psycholog. Ogolnie odcinek zły nie był, mi chodzi raczej o całokształt i to co bedzie pozniej.

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:40:31 - (2839 dni temu)

Finn i Kol nie byli czarownikami. Byli ludźmi, a potem wampirami.

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:39:24 - (2839 dni temu)

Moim zdaniem dali Dobrev do The Originals licząc, że fani TVD zaczną oglądać. Ogólnie ta Tatia to ten podryw z takim k*rewskim uśmieszkiem robiła, a ponoć taka niewinna miała być. Mam wrażenie, że Dobrev już nie umie tak zagrać postaci, bo nawet Elena ostatnio robi miny jak Katherine. Takie k*rewsko zalotne. Takie moje odczucia.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:38:08 - (2839 dni temu)

Fin i Kol znaja zaklęcia bo byli za zycia czarodziejami tak mi się wydaje

kivi - 4 listopad 2014 o 20:37:04 - (2839 dni temu)

No Clamille jest O K R O P N E to już wole gżących się Elijaha z Hayley ( w takim wydaniu jak w ostatnim odcinku) Albo Josha i Adiena w romantycznym uścisku

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:37:02 - (2839 dni temu)

Ja akurat nie mam nic do Klausa, Elijaha czy Hayley, ale np. Esther jest zupełnie inna (nie chodzi mi o wygląd) niż wcześniej czy np. Finn, który brzydził się wampiryzmem a teraz posyła do walki nastolatków czy torturuje Lenore. coś tu nie gra. Klaus najsilniejsza istota na ziemi nie daje rady Mikaelowi. Albo Koli Finn wskoczyli w ciała czarodziejów i automatycznie potrafią czarować, znają zaklęcia. To naciągane jest.

Bexy - 4 listopad 2014 o 20:35:00 - (2839 dni temu)

Skoro nawet uwielbiana w ciemno przez fandom Tatia nie podniosła oglądalności, to już chyba temu serialikowi nic nie pomoże. Zresztą... po scenach Klamille w poprzednim odcinku wcale się nie dziwię, że nikt nie chciał tego oglądać.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:33:21 - (2839 dni temu)

Mnie się nie wydaje że gorszy, inny owszem , ale czy gorszy? Mam wrażenie że producenci chcieli spełnić fantazje fanów. MNiej Moon Moon ( mniej haijah) Więcej retrospekcji, powrót pierwotnych, więcej informacji o przeszłości...ale "ludź" to wybredna bestia ciężko dogodzić

Scelerata - 4 listopad 2014 o 20:33:14 - (2839 dni temu)

trochę mnie dziwią komentarze osób, które chciałby żeby postaci się nie zmieniały o.O przecież o to chodzi i dlatego w ogóle TO powstało. już w VM Klaus przeszedł z pozycji ostro porytego psychopaty na pozycję psychopaty sympatycznego. w TO od razu dostał w perspektywie dzieciaka, więc co miał robić? szaleć na prawo i lewo? i tak szaleje. całe TO jest rozwinięciem wątku Pierwotnych, nareszcie mamy pogłębiony wgląd w to, jak funkcjonuje ta rodzina, jakie są ich wewnętrzne niesnaski, jak się docierali, co przed sobą ukrywają. jeśli widzowie chcieliby, żeby przez X sezonów Klaus drylował z serc co drugą napotkaną osobę, to raczej można się było spodziewać, że serial jego oczekiwań nie spełni.

jeśli o mnie chodzi, to jest ok. Elijah bardzo mile zaskoczył, teraz wychodzą wszystkie jego brudy. Klaus robi się potulny? przecież tak musiało być, zmieniają się na zasadzie kontrastu :D

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:31:23 - (2839 dni temu)

Znaczy mam na myśli oglądalność. Ja jakoś nie widzę, żeby postacie się zmieniły. Tylko tyle, że Elijah na plus.

lanfear - 4 listopad 2014 o 20:30:01 - (2839 dni temu)

Trochę się nie dziwię. Ten sezon jest o wiele gorszy i wszystko naciągane bez ładu i składu.

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:29:14 - (2839 dni temu)

* a dokładniej powrotu dla tych z TO nie ma. (do TVD)

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:27:57 - (2839 dni temu)

Wole ich zapamiętać tak jak teraz, bo jest jeszcze gorzej niż z postaciami w TVD. Moze nie wszyscy sie zgodza. Jedna dla mnie postacie nowe i stare sa miliard razy bardziej znosne w 6 sezonie, niż postacie ukochane(tak jak ich zapamietałam) w 2 sezonie TO. O to chodzi. Ale faktycznie z drugiej strony szkoda TO, bo odwrotu już dla tych z TO, nie ma.

kivi - 4 listopad 2014 o 20:23:21 - (2839 dni temu)

W sumie ta oglądalność jakoś tak (tfu tfu na psa urok) ustabilizowała się na tym poziomie...może już tak zostanie to nie byłoby aż tak tragicznie

syl - 4 listopad 2014 o 20:21:29 - (2839 dni temu)

jak lubisz postacie, to czemu się cieszyć że ich możesz nie zobaczyc bo nie bedzie kolejnego sezonu?

kivi - 4 listopad 2014 o 20:20:36 - (2839 dni temu)

Czasem jest wesoło :D szczególnie jak kołek nie działa, ale mimo wszystko byłoby smutno bez orginalsów...a jak tak dalej pójdzie...buuuu ;)

Annie1602 - 4 listopad 2014 o 20:18:36 - (2839 dni temu)

a mi troche wesoło, bo mozliwe, że przestana rujnowac moje ulubione postacie :D

kivi - 4 listopad 2014 o 20:16:05 - (2839 dni temu)

Kurde nawet Jane the Virgin ma większą oglądalność...buuuu smutno mi :D

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2022 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.