Spoilery! Więcej historii Pierwotnych

Mia    6 październik 2014    4

Portale TV Line, TV Guide i EW podzieliły się z fanami informacjami na temat retrospekcji w 2 sezonie The Originals, w tym crossover'u z udziałem Niny Dobrev.Jakieś wieści na temat crossover'u z Niną Dobrev w The Originals? - Jackob

Co powiesz na taką wiadomość, Jackob? Gdy zapytałem, czy sceny Tatii z Elijah i Klausem będą "zmysłowe" lub czy będą oni rozmawiać to Nina Dobrev odpowiedziała: "Po trochę z każdego w różnych ilościach... Zawszę będę tkwiła w trójkącie miłosnym. Nie mogę od tego uciec więc równie dobrze mogę to zaakceptować".

Czy w nadchodzących retrospekcjach z Kolem w Originals dowiemy się, dlaczego kiedyś trzymał z czarownicami? - Tom

Retrospekcje zobaczymy wcześnie, bo już w 2 i 3 odcinku, ale dopiero się okaże, czy akurat ta tajemnica zostanie zdradzona. Co do tego, co zostanie wyjawione: "Zobaczycie, jak Pierwotni opuszczali Europę i przybyli do Ameryki", powiedział producent wykonawczy Michael Narducci. "Na pewno są pewne odniesienia do rzeczy, które wspomnieliśmy w Vampire Diaries, zwłaszcza w zwiastunie 2 odcinka". Producent zdradza także, że dowiemy się, jak doszło do zasztyletowania Kola.

Cześć, Ausiello. Było dużo spoilerów na temat Haylehy, Klausa i Elijah w The Originals, ale czy wiesz coś na temat Camille, jej życia miłosnego i roli w tym sezonie? - Mel

Oprócz próby zdystansowania się od nadnaturalnych osobników, Cami ponownie zostanie w to wciągnięta dzięki swoim przyjaciołom - Marcelowi, Joshowi i Davinie. Dodatkowo czuje się trochę winna z powodu śmierci małej Hope, "ponieważ nie zadziałała wystarczająco szybko i nie wykorzystała spuścizny po Kieranie", wyjaśnia Narducci. "Czuje się do pewnego stopnia odpowiedzialna za to. Teraz myśli sobie: 'Jeśli się nie zaangażuję to Davina może wpaść w kłopoty. Jeśli się nie zaangażuję, to Klaus może stracić nad sobą kontrolę'".

Coś więcej na temat crossover'u Originals-Vampire Diaries? - Lisa

Gdy usłyszeliśmy, że Nina Dobrev pojawi się jako Tatia udaliśmy się do gwiazdy Originals Josepha Morgana po więcej szczegółów. I wygląda na to, że zapowiadają się wyśmienite retrospekcje z udziałem Tatii, Esther i jej dwóch synów. "Dostaniecie wgląd w relacje Klausa i Esther, ale także w relacje Elijah i Esther oraz w dalszy rozwój wypadków", powiedział Morgan. "Jesteśmy wdzięczni, że Nina pojawi się u nas i będziemy mogli opowiedzieć historię, która według mnie jest ważna do opowiedzenia oraz przyczyniła się do tego, kim teraz są ci bracia".

To, że Klaus, Elijah i Rebekah dostali swój spinoff było wspaniałe, ale - prawdę mówiąc - w 1 sezonie The Originals niestety nie dowiedzieliśmy się nic nowego o rodzinie Mikaelsonów. Czy w 2 sezonie poznamy więcej ich historii? - Cara

Krótko mówiąc: tak. Bardziej szczegółowo: producent wykonawczy Michael Narducci zdradza, że zobaczymy "jak Pierwotni opuszczali Europę i przybyli do Ameryki". Dodatkowo możecie spodziewać nowych informacji o Mikaelu i Esther. "Jaka jest ich historia? Skąd pochodzą? w 16 odcinku ubiegłego sezonu Klaus powiedział: 'Coś sprawiło, że mój ojciec stał się taki, jaki się stał'", powiedział Narducci. "Chcemy opowiedzieć tą historię. Dlaczego ścigał swoje dzieci, a samego siebie nazywał niszczycielem i nienawidził tego, czym jest?". Niech podniosą ręce ci, którzy chętnie oglądaliby spinoff spinoff'a zatytułowany po prostu "Mikael Mikaelson".


the originals, crossover, mikael, tatia, kol, retospekcje, 2.05Kategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (4)
Annie1602 - 7 październik 2014 o 17:12:15 - (2096 dni temu)

TravUinch tyle to ja wiem! zobacz kiedy komentarz pisałam :D I lepiej jednak podoba mi się oryginalny efekt.

TravUinch - 7 październik 2014 o 16:46:50 - (2096 dni temu)

Tyle że Kaleb to Kol :D

Annie1602 - 6 październik 2014 o 22:20:07 - (2097 dni temu)

Yuki jest genialna, chce by tak było.

''To, że Klaus, Elijah i Rebekah dostali swój spinoff było wspaniałe, ale - prawdę mówiąc - w 1 sezonie The Originals niestety nie dowiedzieliśmy się nic nowego o rodzinie Mikaelsonów. Czy w 2 sezonie poznamy więcej ich historii? - Cara,, -Bardzo ciekawe pytanie? ale mozna tez tak spytac: Dlaczego w serialu który miał być o Pierwotnych okazał sie być serialem o Hayley??

Yuki - 6 październik 2014 o 22:04:51 - (2097 dni temu)

Mam wrażenie że pokażą nam tego syna, co jeszcze w Europie na zaraze umarł. Od paru tygodni jestem pewna że był to Kaleb, który został nieśmiertelny dzięki jakiemuś zaklęciu. ;D

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2020 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.