Oficjlany opis 2.02 - Alive and Kicking

Mia       1

Portal SpoilerTV opublikował oficjlany opis 2 odcinka 2 sezonu The Originals zatytułowanego "Alive and Kicking" (Wszystko w porządku). Premiera odcinka zaplanowana jest na 10. października.



GOŚCINNY WYSTĘP NATHANIELA BUZOLICA W RETROSPEKCJACH Z 1700 - Gdy napięcie między Elijah (Daniel Gillies) i Hayley (Phoebe Tonkin) wzrasta, Klaus (Joseph Morgan) występuje z propozycją i zachęca ją by odzyskała swoją pozycję w stadzie wilków. Mikael (Sebastian Roche), wciąż będący pod kontrolą Daviny (Dnaielle Campbell), robi się coraz bardziej się niecierpliwi podczas gdy ona próbuje znaleźć zaklęcie, które ochroni jej najbliższych. Gdy Elijah zwraca się do Marcela (Charles Michael Davis) po pomoc w tropieniu pewnych istotnych informacji, jest zmuszony przypomnieć sobie dawne czasy gdy obydwoje byli w lepszych relacjach. W międzyczasie Davina i Kaleb (gościnnie Daniel Sharman) znajdują się w niebezpiecznej sytuacji, gdy niespodziewani goście pojawiają się i przerywają ich kolację. Ostatecznie Klaus robi się coraz bardziej podejrzliwy po tym, jak spotkanie z Cassie (gościnnie Natalie Dreyfuss) nie idzie po jego myśli.



Za reżyserię odcinka odpowiadał Jeffrey Hunt, a scenariusz napisali Michelle Paradise i Michael Narducci.


the originals, 2.02, alive and kicking, opis odcinkaKategoria:TheOriginals > TheOriginalsSpoilery


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (1)
Allie - o - (0 sekund temu)

Odnosząc się do poszczególnych fragmentów;
1.Boże dopomóż, ta kłótnia pomiędzy El a Hay będzie trwała wieczność, a kiedy się zakończy wylądują w łóżku.
2." Klaus (Joseph Morgan) występuje z propozycją i zachęca ją by odzyskała swoją pozycję w stadzie wilków." niech on się lepiej zajmie swoim rodowodem, bo jak nic ciekawi mnie wątek jego pochodzenia. Napomknęli ledwo o tym i zakończyli temat. Wciąż liczę, że go rozwiną bardziej.
3. "Mikael (Sebastian Roche), wciąż będący pod kontrolą Daviny (Dnaielle Campbell), robi się coraz bardziej się niecierpliwi " tak jest! Niech scenarzyści wyswobodzą go z rządów Daviny i usamodzielnią. Tylko czekać aż to nastąpi. (: Poza tym jestem ciekawa spotkania Mikaela i Esther, jak na siebie zareagują, jakie relacje są naprawdę między nimi.
4. 'niespodziewani goście pojawiają się i przerywają ich kolację' czyżby sabat czarownic? Ewentualnie stawiam tu na wampiry.

Następny odcinek
The Originals
5x13 - When The Saints Go Marching In
The CW - 1 sierpień
dni
godzin
minut
sekund

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:




Zarejestruj się

Znajdź nas na Facebooku

Polecamy
fryzurydemotywatory
czytelniaszpilki
smieszne

Reklama

Copyright © 2015-2022 Originals24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.